Kucharz kuchni arabskiej

Miejsce pracy: Gen. Władysława Sikorskiego 3A, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw, gotowanie, obsługa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.09.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ABDUL-GASTRO ABDELHAK DRAJOU
    Adres: Gen. Władysława Sikorskiego 3A, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 723215613
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów; obsługa skanera magazynowego.
    StPr/21/0520
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    staż ze środków krajowych do 12 miesięcy
    StPr/21/0517
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
    StPr/21/0515
    wynagrodzenie od od 4 100 PLN

    staż ze środków krajowych
    StPr/21/0510

    Przygotowywanie potraw, gotowanie, obsługa
    StPr/21/0502
    wynagrodzenie od od 2 850 PLN

    Przyrządzanie posiłków kuchni arabskiej
    StPr/21/0503
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Prace remontowo-budowlane, obsługa gości hotelowych, prace porządkowe w obiekcie i na terenie, pomoc w kontakcie gości z urzędami oraz bankiem
    StPr/21/0504
    wynagrodzenie od od 1 569 PLN

    -obróbka elementów drewnianych -wykonywanie inwentaryzacji okresowych -prace stolarskie związane z obróbką drewna -obsługa elektronarzędzi w celu dozbrajania zamówień -kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją sporządzoną w języku polskim lub angielskim (klienci międzynarodowi) -praca w wielokulturowym środowisku (pracownicy z różnych krajów)
    StPr/21/0506

    staż ALGORYTM
    StPr/21/0501

    staż ze środków krajowych do 6 miesięcy
    StPr/21/0495