sprzedawca produktów świeżych

Miejsce pracy: Władysława Broniewskiego 5, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy Wymagania: • dyspozycyjność • zaangażowanie • aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych • podstawowa znajomość elementów mięsa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 30.09.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
    • podstawowa znajomość elementów mięsa
    • dyspozycyjność
    • zaangażowanie
      Pracodawca: FRAPO-ECONOMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
      Adres: Władysława Broniewskiego 5, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Rusiewicz
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      Doradca do spraw rynku nieruchomości
      StPr/21/0576
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Opiekunka środowiskowa
      StPr/21/0577
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      usługi fryzjerskie
      StPr/21/0575
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Naprawa i przegląd samochodów i innych pojazdów mechanicznych, kontrola pojazdów.
      StPr/21/0573

      obsługa ciągnika rolniczego z przyczepą samoładowczą. Prowadzenie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem pojazdów. Wymagania podstawowe: uprawnienia prawa jazdy kat T. Mile widziane doświadczenie. umowa na czas określony z możliwością przedłużenia.
      StPr/21/0574

      obsługa komputera i urządzeń biurowych w Zakładzie Ekonomiczno-Administracyjnym w Łowiczu
      StPr/21/0572

      staż ze środków krajowych do 12 miesięcy
      StPr/21/0565

      księgowość w zakresie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, pomoc w biurze obsługi
      StPr/21/0560
      wynagrodzenie od od 21 PLN

      Przygotowanie kartonów do produkcji, kontrola i wkładanie wyrobu gotowego do kartonów, układanie jednostki paletowej, prace porządkowe
      StPr/21/0561
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Doraźna pomoc szefowi kuchni, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, pomoc w przygotowaniu składników do potraw(obieranie, krojenie siekanie, szatkowanie) pomoc szefowi kuchni w porozumiewaniu się z klientami, pomoc w wydawaniu posiłków
      StPr/21/0559