Pomoc kuchenna

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Doraźna pomoc szefowi kuchni, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, pomoc w przygotowaniu składników do potraw(obieranie, krojenie siekanie, szatkowanie) pomoc szefowi kuchni w porozumiewaniu się z klientami, pomoc w wydawaniu posiłków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.10.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Umiejętność 1] : znajomość kuchni bliskiego i dalekiego wschodu [Inne] : umiejętności przygotowania kuchni bliskiego i dalekiego wschodu, umiejętność obróbki termicznej mięsaw tym flambirowanie mięsa.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Dorota Rychlewska
    Numer telefonu: 468309831
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Doradca do spraw rynku nieruchomości
    StPr/21/0576
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Opiekunka środowiskowa
    StPr/21/0577
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    usługi fryzjerskie
    StPr/21/0575
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Naprawa i przegląd samochodów i innych pojazdów mechanicznych, kontrola pojazdów.
    StPr/21/0573

    obsługa ciągnika rolniczego z przyczepą samoładowczą. Prowadzenie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem pojazdów. Wymagania podstawowe: uprawnienia prawa jazdy kat T. Mile widziane doświadczenie. umowa na czas określony z możliwością przedłużenia.
    StPr/21/0574

    obsługa komputera i urządzeń biurowych w Zakładzie Ekonomiczno-Administracyjnym w Łowiczu
    StPr/21/0572

    staż ze środków krajowych do 12 miesięcy
    StPr/21/0565

    księgowość w zakresie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, pomoc w biurze obsługi
    StPr/21/0560
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    Przygotowanie kartonów do produkcji, kontrola i wkładanie wyrobu gotowego do kartonów, układanie jednostki paletowej, prace porządkowe
    StPr/21/0561
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Doraźna pomoc szefowi kuchni, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, pomoc w przygotowaniu składników do potraw(obieranie, krojenie siekanie, szatkowanie) pomoc szefowi kuchni w porozumiewaniu się z klientami, pomoc w wydawaniu posiłków
    StPr/21/0559