Pracownik ochrony

Miejsce pracy: Ekonomiczna, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Obsługa portierni. Nadzór nad systemem monitoringu, systemami alarmowymi oraz centralą ppoż. Wykonywanie obchodów wewnętrznych i zewnętrznych. Praca na okres trzech miesięcy z możliwością na stałe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.12.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: AIG Systemy Ubezpieczeń Spółka z o.o.
    Adres: Ekonomiczna, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    praca na produkcji, obsługa lasera oraz wszelkie bezpośrednie zadania, które są nieodłącznym elementem obsługi tego typu maszyny
    StPr/21/0651
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Konserwowanie pojazdu oraz ładowanie; rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów
    StPr/21/0652

    Praca na produkcji. Obsługa urządzeń do malowania proszkowego, obsługa wszystkich niezbędnych urządzeń w ramach procesu malowania proszkowego.
    StPr/21/0653

    Pomocnicze roboty budowlane, remontowe ogólne jak tynkowanie, posadzkarstwo.
    StPr/21/0650
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    POMOCNICZE PRACE PRZY LINIACH PRODUKCYJNYCH, PRZYGOTOWANIE SUROWCA I MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI, CZYTANIE ETYKIET W JĘZYKU ROSYJSKIM .
    StPr/21/0644
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    StPr/21/0645
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Asystowanie lekarzowi, sterylizacja. Prowadzenie kartoteki.
    StPr/21/0647
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    czyszczenie wpustów kanalizacyjnych na trenie Łowicza
    StPr/21/0642
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Doraźna pomoc szefowi kuchni, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, pomoc w przygotowaniu składników do potraw(obieranie, krojenie siekanie, szatkowanie) pomoc szefowi kuchni w porozumiewaniu się z klientami, pomoc w wydawaniu posiłków
    StPr/21/0643
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    Wszelkie prace związane ze specyfiką branży. Różnego rodzaju prace fizyczne, w zależności od zapotrzebowania na określonych stanowiskach roboczych np. szlifowanie elementów metalowych, skręcanie konstrukcji metalowych/drewnianych, obróbka drewna , obsługa prostych narzędzi np. wkrętarki , szlifierki, pakowanie asortymentu, montaż lin itd.
    StPr/21/0641