pakowacz

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: •ocena wizualna detali, •sortowanie wyrobów, •pakowanie produktów. •pakowanie drobnych elementów zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 04.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Język:
    • rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • dobra organizacja pracy własnej i pracy w zespole
      • dokładność
      • zdolności manualne do szybkiego pakowania
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : książeczka sanepid [Inne] : Brygadzista posługuje się językiem rosyjskim
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Dorota Rychlewska
        Numer telefonu: 468309831
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        staż ze środków krajowych do 12 miesięcy
        StPr/22/0009
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        Przewóz osób; przyjmowanie zleceń przez centalę; pomaganie klientom z bagażami, dbanie o bezpieczne warunki przejazdu; bieżąca kontrola stanu technicznego samochodu; rozliczanie kosztów transportu.
        StPr/22/0006
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        kierowanie pojazdem ciężarowym na terenie kraju
        StPr/22/0002
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        •ocena wizualna detali, •sortowanie wyrobów, •pakowanie produktów. •pakowanie drobnych elementów zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy
        StPr/21/0667
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        StPr/21/0670

        • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. • Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia wraz z dodatkami oraz opłaconymi składkami ZUS. • Wysokiej jakości ochronną odzież roboczą. • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych dla naszych pracowników: - prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny, - system kafeteryjny (m.in. Karta Multisport) - dofinansowanie wypoczynku, - bony okolicznościowe. • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy), • Program rekomendacji pracowników.
        StPr/21/0625
        wynagrodzenie od od 28 PLN