Zamknij

Księgowy

Miejsce pracy: Bolimowska 14/18B/012A, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: obsługa komputera i programów księgowych, obsługa klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BIURO ROZRACHUNKOWE "KONTO" BARBARA MACIEJAK
      Adres: Bolimowska 14/18B/012A, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 664 434 942, 46 830 32 73
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      ręczne prasowanie skarpet na formach elektrycznych
      StPr/20/0446
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa maszyn dziewiarskich do produkcji skarpet.
      StPr/20/0447

      Obsługa maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcyjnym, przygotowywanie materiałów do produkcji, czytanie etykiet w języku obcym.
      StPr/20/0440
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      staż ze środków krajowych do 6 miesięcy
      StPr/20/0441
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Pakowanie gotowych produktów cukierniczych i praca przy produkcji
      StPr/20/0437

      obsługa komputera i programów księgowych, obsługa klientów
      StPr/20/0436
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      prace pomocnicze przy pracach magazynowo-produkcyjnych, prace pomocnicze w magazynie, na produkcji, przewóz towarów, rozładunek, załadunek towarów
      StPr/20/0429

      Montaż bram, składanie bram, wiercenie, szlifowanie
      StPr/20/0412
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Wiercenie, spawanie bram, szlifowanie, malowanie
      StPr/20/0413

      obsługa urządzeń przy linii produkcyjnej, produkcja granulatu do wyrobu elementów plastikowych
      StPr/20/0389
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN