Pomoc kuchenna

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Opis zadań: staż ALGORYTM do 6 miesięcy ( Ukraina)
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 13.05.2022
Stypendium brutto: 1 489 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Owczarek
    Numer telefonu: 468309829
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv+skierowanie
    prace pomocnicze na wydziale produkcji np wysypywanie owoców na taśme produkcyjną i ich sortowanie, odbieranie wyrobu gotowego na palety, składanie półfabrykatów zgodnie z recepturą, pakowanie towaru w opakowania zbiorcze.
    StPr/22/0308
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    staz zawodowy ALGORYTM do 12 miesiecy
    StPr/22/0316
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży • obsługa kasy fiskalnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • prace porządkowe Wymagania: • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym • ważne badania sanitarne
    StPr/22/0303
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Zadania: • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy Wymagania: • dyspozycyjność • zaangażowanie • aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych • podstawowa znajomość elementów mięsa
    StPr/22/0304

    obsługa kasy, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, przygotowywanie deserów i napojów.
    StPr/22/0306
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    zarządzanie pracą zespołu, rozwój pracowników, motywowanie, przygotowywanie posiłków, obsługa gości.
    StPr/22/0307
    wynagrodzenie od od 23,5 PLN

    klejenie papy termozgrzewalnej, styropapy, obróbki blacharskie, montaż rynien, rur spustowych, prace pomocnicze ogólnobudowlane
    StPr/22/0296
    wynagrodzenie od od 3 050 PLN

    wznoszenie nowych i naprawa starych konstrukcji murowych, wykonywanie i naprawy istniejących tynków wewnętrznych i zewnętrznych posadzek betonowych oraz wykonywanie robót towarzyszących, prace pomocnicze ogólnobudowlane
    StPr/22/0297

    pomocnicze prace przy linii produkcyjnej, czytanie etykiet w języku francuskim
    StPr/22/0298
    wynagrodzenie od od 3 310 PLN

    ręczne pakowanie rajstop w obwoluty
    StPr/22/0300