pracownik ochrony obiektu handlowego

Nr oferty: 14/5/2022Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Łowicz

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: -ochrona powierzonego mienia -obserwacja osób w sklepie -monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi -sumienna realizacja obowiązków służbowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
System wynagradzania:
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: niekaralność, dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Floriana 7, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Odolczyk
Numer telefonu: 46 837 65 56
E-mail: [email protected]
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
prace pomocnicze na wydziale produkcji np wysypywanie owoców na taśme produkcyjną i ich sortowanie, odbieranie wyrobu gotowego na palety, składanie półfabrykatów zgodnie z recepturą, pakowanie towaru w opakowania zbiorcze.
StPr/22/0308
wynagrodzenie od od 19,7 PLN

staz zawodowy ALGORYTM do 12 miesiecy
StPr/22/0316
wynagrodzenie od 1 489 PLN

Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży • obsługa kasy fiskalnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • prace porządkowe Wymagania: • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym • ważne badania sanitarne
StPr/22/0303
wynagrodzenie od od 3 010 PLN

Zadania: • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy Wymagania: • dyspozycyjność • zaangażowanie • aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych • podstawowa znajomość elementów mięsa
StPr/22/0304

obsługa kasy, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, przygotowywanie deserów i napojów.
StPr/22/0306
wynagrodzenie od od 21 PLN

zarządzanie pracą zespołu, rozwój pracowników, motywowanie, przygotowywanie posiłków, obsługa gości.
StPr/22/0307
wynagrodzenie od od 23,5 PLN

klejenie papy termozgrzewalnej, styropapy, obróbki blacharskie, montaż rynien, rur spustowych, prace pomocnicze ogólnobudowlane
StPr/22/0296
wynagrodzenie od od 3 050 PLN

wznoszenie nowych i naprawa starych konstrukcji murowych, wykonywanie i naprawy istniejących tynków wewnętrznych i zewnętrznych posadzek betonowych oraz wykonywanie robót towarzyszących, prace pomocnicze ogólnobudowlane
StPr/22/0297

pomocnicze prace przy linii produkcyjnej, czytanie etykiet w języku francuskim
StPr/22/0298
wynagrodzenie od od 3 310 PLN

ręczne pakowanie rajstop w obwoluty
StPr/22/0300