Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

Miejsce pracy: Katarzynów 17, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: kontrola działania drukarek na linii produkcyjnej, obsługa zgrzewarek tunelowych, obsługa etykieciarek, obsługa oklejaczy kartonów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • zmysł techniczny
      Pracodawca: PARTNERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Adres: Katarzynów 17, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 22 310 99 29, 22 310 99 00
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      obsługa maszyn produkujących przędzę
      StPr/20/0482
      wynagrodzenie od od 2 856 PLN

      obsługa maszyn dziewiarskich - produkcja skarpet
      StPr/20/0483
      wynagrodzenie od od 3 422 PLN

      pozyskiwanie klientów z zagranicy i budowanie sieci sprzedaży. podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta z zagranicy. negocjowanie warunków współpracy z klientami. przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych. dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
      StPr/20/0484
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      -prowadzenie dokumentacji wydawanego asortymentu -wykonywanie inwentaryzacji okresowych -bieżąca obsługa operacji magazynowych -udział w okresowych inwentaryzacjach -pomocnicze prace magazynów -obsługa narzędzi w celu dozbrajania urządzeń -kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją sporządzoną w j.polskim i angielskim (klienci międzynarodowi) -praca w wielokulturowym środowisku (pracownicy z różnych krajów)
      StPr/20/0485
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      -obróbka elementów drewnianych -wykonywanie inwentaryzacji okresowych -prace stolarskie związane z obróbką drewna -obsługa elektronarzędzi w celu dozbrajania zamówień -kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją sporządzoną w języku polskim lub angielskim (klienci międzynarodowi) -praca w wielokulturowym środowisku (pracownicy z różnych krajów)
      StPr/20/0486

      przygotowywanie materiałów do produkcji, czytanie etykiet w języku rosyjskim i gruzińskim
      StPr/20/0477
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      -obsługa klienta -obsługa kasy fiskalnej -wykładanie towaru -przyjmowanie dostaw -nabijanie dostaw na kolektor -wysyłanie zamówień elektronicznych
      StPr/20/0473

      -wykładanie towaru -przyjmowanie dostaw -nabijanie dostaw na kolektor -drukowanie i wymiana etykiet
      StPr/20/0474

      konfekcja płynów na palety
      StPr/20/0468
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      kontrola działania drukarek na linii produkcyjnej, obsługa zgrzewarek tunelowych, obsługa etykieciarek, obsługa oklejaczy kartonów
      StPr/20/0463