Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Ekonomiczna 3, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: konfekcja płynów na palety
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 15.10.2020
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pracodawca: CHEMIPACK-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Ekonomiczna 3, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 509299737
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    obsługa maszyn produkujących przędzę
    StPr/20/0482
    wynagrodzenie od od 2 856 PLN

    obsługa maszyn dziewiarskich - produkcja skarpet
    StPr/20/0483
    wynagrodzenie od od 3 422 PLN

    pozyskiwanie klientów z zagranicy i budowanie sieci sprzedaży. podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta z zagranicy. negocjowanie warunków współpracy z klientami. przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych. dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
    StPr/20/0484
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    -prowadzenie dokumentacji wydawanego asortymentu -wykonywanie inwentaryzacji okresowych -bieżąca obsługa operacji magazynowych -udział w okresowych inwentaryzacjach -pomocnicze prace magazynów -obsługa narzędzi w celu dozbrajania urządzeń -kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją sporządzoną w j.polskim i angielskim (klienci międzynarodowi) -praca w wielokulturowym środowisku (pracownicy z różnych krajów)
    StPr/20/0485
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    -obróbka elementów drewnianych -wykonywanie inwentaryzacji okresowych -prace stolarskie związane z obróbką drewna -obsługa elektronarzędzi w celu dozbrajania zamówień -kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją sporządzoną w języku polskim lub angielskim (klienci międzynarodowi) -praca w wielokulturowym środowisku (pracownicy z różnych krajów)
    StPr/20/0486

    przygotowywanie materiałów do produkcji, czytanie etykiet w języku rosyjskim i gruzińskim
    StPr/20/0477
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    -obsługa klienta -obsługa kasy fiskalnej -wykładanie towaru -przyjmowanie dostaw -nabijanie dostaw na kolektor -wysyłanie zamówień elektronicznych
    StPr/20/0473

    -wykładanie towaru -przyjmowanie dostaw -nabijanie dostaw na kolektor -drukowanie i wymiana etykiet
    StPr/20/0474

    konfekcja płynów na palety
    StPr/20/0468
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    kontrola działania drukarek na linii produkcyjnej, obsługa zgrzewarek tunelowych, obsługa etykieciarek, obsługa oklejaczy kartonów
    StPr/20/0463