Zamknij

Wykładacz towaru

Miejsce pracy: Tuszewska 45, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: -wykładanie towaru -przyjmowanie dostaw -nabijanie dostaw na kolektor -drukowanie i wymiana etykiet
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 26.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
    • posiadanie książeczki sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
    • komunikatywność
    • dyspozycyjność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : posiadanie książeczki sanepid lub gotowość do jej wyrobienia [Inne] : Kandydaci proszeni są o wcześniejsze umawianie na wizytę osobistą telefonicznie lub mailowo. Wizyty koniecznie z wydrukowanym cv.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TALAN SP. Z O.O.
      Adres: Tuszewska 45, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 788 322 378
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Montaż, konserwacja i naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych, zabezpieczenie w energię elektryczną terenów robót remontowych i budowlanych działu wod.kan., diagnostyka oraz usuwanie awarii automatyki i elektryki przepompowni ścieków, udział w modernizacji istniejących systemów automatyki i wdrażaniu nowych, kalibracja urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej, wykonywanie bieżących przeglądów instalacji elektrycznych
      StPr/20/0489
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      pomoc w czynnościach dnia codziennego (mycie, kąpanie, karmienie) przyrządzanie posiłków, palenie w piecu, zakup i dostarczanie produktów żywnościowych, pielęgnacja zalecana przez lekarza
      StPr/20/0490

      staż ze środków krajowych do 12 miesięcy
      StPr/20/0488
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      obsługa maszyn produkujących przędzę
      StPr/20/0482
      wynagrodzenie od od 2 856 PLN

      obsługa maszyn dziewiarskich - produkcja skarpet
      StPr/20/0483
      wynagrodzenie od od 3 422 PLN

      pozyskiwanie klientów z zagranicy i budowanie sieci sprzedaży. podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta z zagranicy. negocjowanie warunków współpracy z klientami. przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych. dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
      StPr/20/0484

      -prowadzenie dokumentacji wydawanego asortymentu -wykonywanie inwentaryzacji okresowych -bieżąca obsługa operacji magazynowych -udział w okresowych inwentaryzacjach -pomocnicze prace magazynów -obsługa narzędzi w celu dozbrajania urządzeń -kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją sporządzoną w j.polskim i angielskim (klienci międzynarodowi) -praca w wielokulturowym środowisku (pracownicy z różnych krajów)
      StPr/20/0485
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      -obróbka elementów drewnianych -wykonywanie inwentaryzacji okresowych -prace stolarskie związane z obróbką drewna -obsługa elektronarzędzi w celu dozbrajania zamówień -kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją sporządzoną w języku polskim lub angielskim (klienci międzynarodowi) -praca w wielokulturowym środowisku (pracownicy z różnych krajów)
      StPr/20/0486

      przygotowywanie materiałów do produkcji, czytanie etykiet w języku rosyjskim i gruzińskim
      StPr/20/0477
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      -obsługa klienta -obsługa kasy fiskalnej -wykładanie towaru -przyjmowanie dostaw -nabijanie dostaw na kolektor -wysyłanie zamówień elektronicznych
      StPr/20/0473