Monter-elektryk

Miejsce pracy: Armii Krajowej 2b, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Montaż, konserwacja i naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych, zabezpieczenie w energię elektryczną terenów robót remontowych i budowlanych działu wod.kan., diagnostyka oraz usuwanie awarii automatyki i elektryki przepompowni ścieków, udział w modernizacji istniejących systemów automatyki i wdrażaniu nowych, kalibracja urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej, wykonywanie bieżących przeglądów instalacji elektrycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera
      Wymagania dodatkowe
      • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH
        Adres: Armii Krajowej 2b, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Daniel Duranowski
        Numer telefonu: 782596211
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Pozostały pomocniczy personel medyczny
        StPr/20/0511
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        utrzymanie ciągłości produkcji poprzez usuwanie awarii i naprawiania maszyn, wgrywanie wzorów , obsługa maszyn dziewiarskich do produkcji skarpet
        StPr/20/0507
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        obsługa maszyn dziewiarskich do produkcji skarpet
        StPr/20/0508
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Pomoc w pracach administracyjno-biurowych Pomoc w procesie rekrutacji obcokrajowców
        StPr/20/0504
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        - obsługa niwelatora - demontaż/montaż tor - demontaż/montaż rozjazdów - demontaż/montaż nawierzchni na przejazdach w tym różne typy nawierzchni - roboty ziemne - roboty związane z budową odwodnienia liniowego toru - roboty związane z budowa odwodnienia bocznego – roboty ziemne i montaż korytek małogabarytowych - rozładunek wahadła różnymi typami wagonów - pełna dyspozycyjność – praca w godzinach nocnych, weekend (w zależności od potrzeb)
        StPr/20/0503
        wynagrodzenie od od 21 PLN

        wsparcie produkcji środków chemicznych, pakowanie, etykietowanie
        StPr/20/0498
        wynagrodzenie od od 1 360 PLN

        StPr/20/0500

        Pakowanie gotowych wyrobów czekoladowych.
        StPr/20/0497
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
        StPr/20/0493
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Montaż, konserwacja i naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych, zabezpieczenie w energię elektryczną terenów robót remontowych i budowlanych działu wod.kan., diagnostyka oraz usuwanie awarii automatyki i elektryki przepompowni ścieków, udział w modernizacji istniejących systemów automatyki i wdrażaniu nowych, kalibracja urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej, wykonywanie bieżących przeglądów instalacji elektrycznych
        StPr/20/0489