Pakowacz ręczny

Miejsce pracy: Katarzynów 17, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Pakowanie gotowych wyrobów czekoladowych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Global Development INT Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Ewa Nowińska
    Numer telefonu: 468309821
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Pozostały pomocniczy personel medyczny
    StPr/20/0511
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    utrzymanie ciągłości produkcji poprzez usuwanie awarii i naprawiania maszyn, wgrywanie wzorów , obsługa maszyn dziewiarskich do produkcji skarpet
    StPr/20/0507
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    obsługa maszyn dziewiarskich do produkcji skarpet
    StPr/20/0508
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Pomoc w pracach administracyjno-biurowych Pomoc w procesie rekrutacji obcokrajowców
    StPr/20/0504
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    - obsługa niwelatora - demontaż/montaż tor - demontaż/montaż rozjazdów - demontaż/montaż nawierzchni na przejazdach w tym różne typy nawierzchni - roboty ziemne - roboty związane z budową odwodnienia liniowego toru - roboty związane z budowa odwodnienia bocznego – roboty ziemne i montaż korytek małogabarytowych - rozładunek wahadła różnymi typami wagonów - pełna dyspozycyjność – praca w godzinach nocnych, weekend (w zależności od potrzeb)
    StPr/20/0503
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    wsparcie produkcji środków chemicznych, pakowanie, etykietowanie
    StPr/20/0498
    wynagrodzenie od od 1 360 PLN

    StPr/20/0500

    Pakowanie gotowych wyrobów czekoladowych.
    StPr/20/0497
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
    StPr/20/0493
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Montaż, konserwacja i naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych, zabezpieczenie w energię elektryczną terenów robót remontowych i budowlanych działu wod.kan., diagnostyka oraz usuwanie awarii automatyki i elektryki przepompowni ścieków, udział w modernizacji istniejących systemów automatyki i wdrażaniu nowych, kalibracja urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej, wykonywanie bieżących przeglądów instalacji elektrycznych
    StPr/20/0489