Robotnik torowy

Miejsce pracy: Klickiego 65, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: - obsługa niwelatora - demontaż/montaż tor - demontaż/montaż rozjazdów - demontaż/montaż nawierzchni na przejazdach w tym różne typy nawierzchni - roboty ziemne - roboty związane z budową odwodnienia liniowego toru - roboty związane z budowa odwodnienia bocznego – roboty ziemne i montaż korytek małogabarytowych - rozładunek wahadła różnymi typami wagonów - pełna dyspozycyjność – praca w godzinach nocnych, weekend (w zależności od potrzeb)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Uprawnienia:
    • doświadczenie w pracy przy torach kolejowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Trakcja S.A.
      Adres: Złota 59, 00-120 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Dział Rekrutacji
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Pozostały pomocniczy personel medyczny
      StPr/20/0511
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      utrzymanie ciągłości produkcji poprzez usuwanie awarii i naprawiania maszyn, wgrywanie wzorów , obsługa maszyn dziewiarskich do produkcji skarpet
      StPr/20/0507
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa maszyn dziewiarskich do produkcji skarpet
      StPr/20/0508
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Pomoc w pracach administracyjno-biurowych Pomoc w procesie rekrutacji obcokrajowców
      StPr/20/0504
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      - obsługa niwelatora - demontaż/montaż tor - demontaż/montaż rozjazdów - demontaż/montaż nawierzchni na przejazdach w tym różne typy nawierzchni - roboty ziemne - roboty związane z budową odwodnienia liniowego toru - roboty związane z budowa odwodnienia bocznego – roboty ziemne i montaż korytek małogabarytowych - rozładunek wahadła różnymi typami wagonów - pełna dyspozycyjność – praca w godzinach nocnych, weekend (w zależności od potrzeb)
      StPr/20/0503
      wynagrodzenie od od 21 PLN

      wsparcie produkcji środków chemicznych, pakowanie, etykietowanie
      StPr/20/0498
      wynagrodzenie od od 1 360 PLN

      StPr/20/0500

      Pakowanie gotowych wyrobów czekoladowych.
      StPr/20/0497
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
      StPr/20/0493
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Montaż, konserwacja i naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych, zabezpieczenie w energię elektryczną terenów robót remontowych i budowlanych działu wod.kan., diagnostyka oraz usuwanie awarii automatyki i elektryki przepompowni ścieków, udział w modernizacji istniejących systemów automatyki i wdrażaniu nowych, kalibracja urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej, wykonywanie bieżących przeglądów instalacji elektrycznych
      StPr/20/0489