Zamknij
REKLAMA

Rezerwy Pelikana vs GKS II Bełchatów

16:30, 20.10.2017 | Gogo
Skomentuj Fot.: KS Pelikan Łowicz
REKLAMA

W najbliższą, niedzielę, 22 października 2017 roku, Pelikan II Łowicz podejmie u siebie GKS II Bełchatów. Podopieczni trenera Piotra Gawlika zmierzą się z rywalem na Stadionie Miejskim im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu o godz. 11.15.

Rywal biało-zielonych nie wydaje się wymagającym przeciwnikiem, więc oczekiwania sympatyków rezerw Pelikana są jednoznaczne i liczą na zwycięstwo. Po ostatnim przegranym meczu z Niewiadowem Pelikan II nadal utrzymuje się na szóstym miejscu w rozgrywkach ligowych, zaś zespół z Bełchatowa znajduje się na pozycji piętnastej. Oby tym razem łowiczanie wykazali większą determinację na murawie.

13. kolejka IV ligi (2017.10.20-22):
KS Pelikan II Łowicz - GKS II Bełchatów (n, godz. 11.15)
LKS Termy Ner Poddębice - KS Warta Działoszyn (ptk, godz. 18.30)
LKS Zawisza Pajęczno - GLKS Zjednoczeni Bełchatów (s, godz. 14.00)
MKS Pilica Przedbórz - LKS Kwiatkowice (s, godz. 15.00)
ZKS Włókniarz Zelów - MKS Unia Skierniewice (s, godz. 15.00)
MKS Zjednoczeni Stryków - KS Sand-Bus Kutno (s, godz. 15.00)
KS Ceramika Opoczno - LKS Omega Kleszczów (s, godz. 16.00)
MKP Boruta Zgierz - MUKS Stal Niewiadów (s, godz. 16.00)
GKS Orkan Buczek - KS Paradyż (n, godz. 15.00)

Zaległe mecze 11. kolejki IV ligi:
MKS Zjednoczeni Stryków - GKS II Bełchatów 5:1
MKP Boruta Zgierz - GLKS Zjednoczeni Bełchatów 7:0

1. MKS Unia Skierniewice (1) 12 32 45-5
2. LKS Termy Ner Poddębice (2) 12 28 27-12
3. KS Warta Działoszyn (3 12 26 26-12
4. LKS Kwiatkowice (4) 12 24 35-10
5. ZKS Włókniarz Zelów (5) 12 22 23-17
6. KS Pelikan II Łowicz (6) 12 20 27-11
7. KS Paradyż (7) 11 19 25-14
8. KS Sand-Bus Kutno (8) 12 19 20-14
9. MKS Zjednoczeni Stryków (11) 12 19 31-12
10. MKP Boruta Zgierz (12) 12 18 31-26
9. LKS Omega Kleszczów (9) 12 18 24-25
10. GKS Orkan Buczek (10) 12 18 29-21
13. KS Ceramika Opoczno (13) 12 15 11-16
14. MUKS Stal Niewiadów (15) 11 11 20-16
15. GKS II Bełchatów (14) 12 11 27-32
16. MKS Pilica Przedbórz (16) 12   5 11-37
17. LKS Zawisza Pajęczno (17) 12   1   3-52
18. GLKS Zjednoczeni Bełchatów (18) 12   0   3-86


Zaległy mecz 9. kolejki IV ligi (2017.10.25):
KS Paradyż - MUKS Stal Niewiadów (śr, godz. 14.30)

14. kolejka IV ligi (2017.10.28-29):
KS Paradyż - KS Pelikan II Łowicz (s, godz. 14.00)
KS Sand-Bus Kutno - LKS Omega Kleszczów (s, godz. 12.00)
MKS Zjednoczeni Stryków - GKS Orkan Buczek (s, godz. 12.30)
MUKS Stal Niewiadów - LKS Termy Ner Poddębice (s, godz. 13.00)
GLKS Zjednoczeni Bełchatów - MKS Pilica Przedbórz (s, godz. 14.00)
KS Warta Działoszyn - LKS Zawisza Pajęczno (s, godz. 14.00)
MKS Unia Skierniewice - KS Ceramika Opoczno (s, godz. 15.00)
GKS II Bełchatów - MKP Boruta Zgierz (n, godz. 12.00)
LKS Kwiatkowice - ZKS Włókniarz Zelów (n, godz. 14.00)

(Gogo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA