Zamknij
REKLAMA

Lider z Kielc za mocny dla Księżaka

17:47, 24.11.2020 | Gogo
Skomentuj Fot.: Paweł A. Doliński.
REKLAMA

Trudne zadanie w walce o ligowe punkty w II lidze mieli w miniony weekend tenisiści stołowi UMKS Księżak Łowicz. Podopieczni trenera Cezarego Znyka w sobotę, 22 listopada podejmowali u siebie lidera KS Polonia MC Auto Serwis Kielce.

Łowiczanie walczyli ambitnie, jednak przegrali 2:8.  Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa byli goście, którzy pewnie łatwo wygrają naszą grupę II ligi, ale potrzebowali aż 2.30 godziny, aby wywieźć z Łowicza zwycięstwo.

- No niestety, goście byli zbyt mocni, mecz był bardzo zacięty bo trwał aż 2,5 godziny i było sporo emocji. Więc wynik może nie odzwierciedlać przebiegu spotkania, na pewno drużyna, z którą mogliśmy powalczyć, Michał Szczepanek zagrał znowu bardzo dobre zawody… - opowiedział Piotr Podsędek, kapitan zespołu II ligi UMKS Księżak Łowicz.

W tabeli II ligi Księżacy plasują się obecnie na  8. miejscu z dwoma wygranymi na koncie.

6. kolejka II ligi tenisa stołowego mężczyzn:

  • UMKS Księżak Łowicz - KS Polonia MC Auto Serwis Kielce 2:8; pkt.: Michał Szczepanek 1,0, Mateusz Podsędek 0,5, Piotr Podsędek 1,5, i Mateusz Guzek.
  • UKS Meteor Wąchock - UKS Agaris Maków 2:8
  • LKS Biała Rawska - ULKS Moszczenica 10:0
  • KS Energetyk AMŁ Dziadziny Łódź - UKS Orlęta Bilcza 2:8
  • MLUKS Brzeziny - GLKS Burza Pawlikowice 9:1

3. kolejka II ligi tenisa stołowego mężczyzn:

  • KS Polonia MC Auto Serwis Kielce - GLKS Burza Pawlikowice 10:0

1. KS Polonia MC Auto Serwis Kielce (1)

7

14

60-10

2. LKS Biała Rawska (2)

7

12

51-19

3. UKS Orlęta Bilcza (3)

6

10

43-17

4. UKS Agaris Maków (4)

6

10

43-17

5. UKS Meteor Wąchock (5)

6

  7

32-28

6. KS Energetyk AMŁ Dziadziny Łódź (6)

6

  5

26-34

7. MLUKS Brzeziny (9)

5

  4

24-26

8. UMKS Księżak Łowicz (7)

6

  4

24-36

9. ULKS Moszczenica (8)

5

  2

16-34

10. MKS Jedynka Łódź (10)

5

  2

12-38

11. MUKS Włókniarz Pabianice (12)

5

  0

11-39

12. GLKS Burza Pawlikowice (11)

6

  0

8-52

 

Zaległy mecz 6. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn (2020.11.24):

  • MUKS Włókniarz Pabianice - MKS Jedynka Łódź (wt, godz. 18.30)

7. kolejka II ligi tenisa stołowego mężczyzn (2020.11.28):

  • GLKS Burza Pawlikowice - UMKS Księżak Łowicz (s, godz. 16.00)
  • ULKS Moszczenica - KS Energetyk AMŁ Dziadziny Łódź (s, godz. 10.00)
  • MKS Jedynka Łódź - UKS Meteor Wąchock (s, godz. 12.00)
  • UKS Orlęta Bilcza - MLUKS Brzeziny (s, godz. 12.00)
  • KS Polonia MC Auto Serwis Kielce - MUKS Włókniarz Pabianice (s, godz. 16.00)
  • UKS Agaris Maków - LKS Biała Rawska (s, godz. 16.00)

Awansem mecz 9. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn (2020.10.29):

  • UKS Agaris Maków - KS Energetyk AMŁ Dziadziny Łódź (n, godz. 12.00)

Zaległy mecz 2. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn (2020.11.29):

  • MLUKS Brzeziny - ULKS Moszczenica (n, godz. 12.00)

III liga tenisa stołowego mężczyzn:

Druga drużyna Księżaka w rozgrywkach III ligi zremisowała w sobotę w Łowicz z drużyną MKS Zgierz 5:5 (pkt.: Dawid Papuga 2,5, Szymon Sierota 1,5, Przemysław Myczka 1,0 i Mateusz Rudak) i zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli III ligi.

6. kolejka III ligi tenisa stołowego mężczyzn:

  • UMKS Księżak II Łowicz - TG Sokół Zgierz 5:5; pkt.: Dawid Papuga 2,5, Szymon Sierota 1,5, Przemysław Myczka 1,0 i Mateusz Rudak.
  • UMLKS Radomsko - LKS Jutrzenka Bychlew 5:5
  • UKS Agaris II Maków - LKS Omega Kleszczów 7:3
  • ULKS II Moszczenica - IKS Start II Zduńska Wola 1:9

1. UKS Agaris II Maków (2)

6

11

45-15

2. GUKS Gorzkowice (1)

7

10

48-22

3. IKS Start II Zduńska Wola (4)

6

10

42-18

4. UMLKS Radomsko (3)

6

  9

39-21

5. TG Sokół Zgierz (5)

7

  8

38-32

6. UMKS Księżak II Łowicz (6)

6

  7

30-30

7. LKS Omega Kleszczów (7)

5

  4

21-29

8. ULKS II Moszczenica (8)

6

  4

23-37

9. LKS Jutrzenka Bychlew (9)

6

  3

22-38

10. ULKS Kusy Łobudzice (10)

5

  2

16-34

11. MKS Rzgów (11)

5

  2

14-36

12. KS Legion Skierniewice (12)

5

  0

12-38

 

7. kolejka III ligi tenisa stołowego mężczyzn (2020.11.28):

  • ULKS II Moszczenica - UMKS Księżak II Łowicz (s, godz. 12.00)
  • TG Sokół Zgierz - KS Legion Skierniewice (s, godz. 10.00)
  • MKS Rzgów - GUKS Gorzkowice (s, godz. 12.00)
  • LKS Omega Kleszczów - UMLKS Radomsko (s, godz. 12.00)
  • MKS Kusy Łobudzice - UKS Agaris II Maków (s, godz. 16.00)
  • LKS Jutrzenka Bychlew - IKS Start II Zduńska Wola (s, godz. 16.00)

Zaległy mecz 8. kolejki III ligi tenisa stołowego mężczyzn (2020.11.29):

  • KS Legion Skierniewice - ULKS II Moszczenica (n, godz. 12.00)
(Gogo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz