Zamknij
REKLAMA

Bad Boys najlepsi w turnieju koszykówki 3x3

10:36, 01.08.2021 | Gogo
Skomentuj Fot.: Łączy nas Łowicz.
REKLAMA

Na półmetku wakacji, w sobotę 31 lipca, rozegrany został Łowicz Streetball Tournament, czyli turniej koszykówki 3x3, który w poprzednim roku zainicjowało stowarzyszenie Łączy nas Łowicz.

Fot.: Łączy nas Łowicz.

Nic nie zakłóciło przebiegu turnieju: - Dopisała pogoda, dopisała frekwencja, dziesięć zespołów zmierzyło się w II Streetballu organizowanym przez ŁnŁ. W środku wakacji zagrały zespoły z Łowicza, Sochaczewa, Skierniewic i Łodzi.

Fot.: Łączy nas Łowicz.

Propozycja koszykówki ulicznej przypadła do gustu graczom, żaden z zespołów nie wycofał się i wszyscy zgodnie z planem przystąpili do rozgrywek podzieleni na dwie grupy. Do dalszej rywalizacji z grupy A wyszła drużyna Bad Boys, którą tworzyli: Kacper Kramarz z Łowicza, Patryk Wal, Kacper Kromer i Szymon Gralewski, wszyscy trzej z Łodzi oraz WPR 125, w skład której weszli Łowiczanie: Wojciech Tomaszkiewicz, Piotr Wolski i Rafał Grażka.

Fot.: Łączy nas Łowicz.

W grupie B najlepiej poradziły sobie ekipy Durko, złożona z łowickich graczy: Macieja Siemieńczuka, Bartosza Dylika, Adama Kowalika i Przemysława Duranowskiego oraz MKS Ósemka Skierniewice tworzona przez graczy ze Skierniewic: Nikodema Tartanusa, Patryka Trębacza i Artura Lewandowskiego.

Fot.: Łączy nas Łowicz.

W półfinale drużyna Bad Boys spotkała się z MKS Ósemka Skierniewice, wygrywając 7:1, a Durko zagrała z WPR 125, pokonując ją 12:5. Mecz finałowy trzymał w napięciu i był bardzo wyrównany. Ostatecznie ekipa Durko uległa zespołowi Bad Boys 6:7, czyli zwycięzcą II edycji turnieju ulicznego zostali Źli Chłopcy.

Fot.: Łączy nas Łowicz.

- To był bardzo udany turniej, który na pewno będzie kontynuowany w przyszłości. Zawsze najważniejsze przy tego typu imprezach jest zadowolenie graczy, dziś wszyscy ocenili ten turniej bardzo pozytywnie. Wygrała ekipa Bad Boys złożona z graczy z Łodzi i Łowicza, mająca w swych szeregach byłego gracza Księżaka - Kacpra Kromera, MVP turnieju - Patryka Wala i aktualnego zawodnika Księżaka - Kacpra Kramarza - podsumował Krzysztof Olko.

Fot.: Łączy nas Łowicz.

Łowicz Streetball Tournament 3x3, Łowicz, 31 lipca:
Grupa A:

Bad Boys: Kacper Kramarz (Łowicz), Patryk Wal (Łódź), Kacper Kromer (Łódź) i Szymon Gralewski (Łódź).
WPR125: Wojciech Tomaszkiewicz (Łowicz), Piotr Wolski (Łowicz) i Rafał Grażka (Łowicz).
Dzikie Koty: Bolesław Mostowski (Łowicz), Marcin Kotarski (Łowicz) i Marek Słoma (Norwegia).
Na Fristajlu: Kacper Kurczak (Łowicz), Łukasz Tybuś (Łowicz), Mariusz Dobrzyński (Łowicz) i Stanisław Kucharski (Łowicz).
Ciężkie Rzęsy: Adam Kuza (Sochaczew), Olgierd Michalski (Sochaczew), Jakub Rojek (Sochaczew) i Jakub Łukasik (Sochaczew).

  • Ciężkie Rzęsy - Bad Boys 1:11
  • Na Fristajlu - WPR 125 4:3
  • Dzikie Koty - Bad Boys 0:2
  • Ciężkie Rzęsy - Na Fristajlu 1:4
  • Dzikie Koty - WPR 125 2:3
  • Bad Boys - Na Fristajlu 4:2
  • Dzikie Koty - Na Fristajlu 6:2
  • WPR 125 - Ciężkie Rzęsy 8:3
  • Dzikie Koty - Ciężkie Rzęsy 3:0
  • WPR 125 - Bad Boys 8:9

1. Bad Boys

4

8

26-11

2. WPR 125

4

6

22-18

3. Dzikie Koty

4

6

11-7

4. Na Fristajlu

4

6

12-14

5. Ciężkie Rzęsy

4

4

5-26

 

Fot.: Łączy nas Łowicz.

Grupa B:
Durko: Maciej Siemieńczuk (Łowicz), Bartosz Dylik (Łowicz), Adam Kowalik (Łowicz) i Przemysław Duranowski (Łowicz).
MKS Ósemka Skierniewice: Nikodem Tartanus (Skierniewice), Patryk Trębacz (Skierniewice) i Artur Lewandowski (Skierniewice).
BAMS: Bartłomiej Burza (Łowicz), Adrian Dyszkiewicz (Łowicz), Michał Rokicki (Łowicz) i Sylwester Pawlak (Łowicz).
3 Pancerni i Pies: Miłosz Liberski (Łowicz), Łukasz Pińkowski (Łowicz), Jakub Bogus (Łowicz) i Dawid Szachogłuchowicz (Łowicz).
Family Business: Szymon Ziemecki (Łowicz), Grzegorz Ziemecki (Łowicz), Dominik Ziemecki (Łowicz) i Julian Potocki (Łowicz).

  • Durko - Family Business 6:3
  • 3 Pancerni i Pies - MKS Ósemka Skierniewice
  • BAMS - Family Business 4:1
  • Durko - 3 Pancerni i Pies 9:6
  • BAMS - MKS Ósemka Skierniewice 3:5
  • Family Business - 3 Pancerni i Pies 3:7
  • BAMS - 3 Pancerni i Pies 8:2
  • MKS Ósemka Skierniewice - Durko 4:12
  • BAMS - Durko 3:5
  • MKS Ósemka Skierniewice - Family Business 6:5

1. Durko

4

8

32-16

2. MKS Ósemka Skierniewice

4

7

24-26

3. BAMS

4

6

18-13

4. 3 Pancerni i Pies

4

5

21-29

5. Family Business

4

4

12-23

 

Fot.: Łączy nas Łowicz.

Mecze półfinałowe:

  • Durko - WPR125 12:5
  • Bad Boys - MKS Ósemka Skierniewice 7:1

Mecz o 3. miejsce:

  • WPR 125 - MKS Ósemka Skierniewice 5:10

Mecz o 1. miejsce:

  • Durko - Bad Boys 6:7

Fot.: Łączy nas Łowicz.

Fot.: Łączy nas Łowicz.

 

 

Fot.: Łączy nas Łowicz.

Fot.: Łączy nas Łowicz.Fot.: Łączy nas Łowicz.

 

Fot.: Łączy nas Łowicz.

Fot.: Łączy nas Łowicz.

Fot.: Łączy nas Łowicz.Fot.: Łączy nas Łowicz.

(Gogo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%