Pelikan-2010 uległ pod naporem Widoku Skierniewice

19:26, 13.09.2021 Gogo Aktualizacja: 19:27, 13.09.2021
Skomentuj Fot.: MLKS Widok-2010 Skierniewice. Fot.: MLKS Widok-2010 Skierniewice.

Podopiecznym trenera Patryka Sekuły nie udało się zdobyć nawet jednego punktu w meczu z MLKS Widok Skierniewice. MUKS Pelikan-2010 Łowicz przegrał w czwartek, 9 września, na wyjeździe 1:5 (1:1).

Widok Skierniewice okazał się poza zasięgiem biało-zielonych z rocznika 2010. Jeszcze do przerwy łowiczanie dotrzymywali kroku gospodarzom, kończąc ją remisem 1:1, jednak w drugiej połowie defensywa rywali była zbyt silna na możliwości obrońców Pelikana. Skutkowało to utratą kolejnych czterech bramek. W efekcie mecz zakończył się wynikiem 5:1. Jedyną bramkę dla biało-zielonych, otwierającą spotkanie, zdobył w 14. minucie Szymon Majchrzak.

- Bardzo trudny dla nas mecz, Widok był drużyną, która prowadziła i stworzyła sobie więcej sytuacji do zdobycia bramki. Przede wszystkim byli bardziej skuteczni niż my. Pomimo, że drużyna ze Skierniewic dłużej utrzymywała się przy piłce, to my mieliśmy bardziej klarowne sytuacje do zdobycia bramek. Cały czas pracujemy nad tym, żeby sytuacje, które mamy w meczu były poparte dobrą i zorganizowaną grą - opowiedział Patryk Sekuła, trener MUKS Pelikan-2010 Łowicz.

Mecz 3. kolejki ligi okręgowej młodzików „Skierniewice” Pelikan-2010 zagra u siebie w sobotę, 18 września, a rywalem będzie LKS Orlęta Cielądz.

2. kolejka liga okręgowa młodzików „Skierniewice” D2, grupa 11:

• MLKS Widok Skierniewice - MUKS Pelikan-2010 Łowicz 5:1 (1:1); br.: Kacper Gałązka 2 (24 i 42), Igor Walaszek (55) i Seweryn Wędrowczyk 2 (58 i 59) - Szymon Majchrzak (14).
    Pelikan-2010: Jan Węglik - Filip Makoś, Kacper Miazek, Adam Dylik, Bartosz Pokora - Dawid Szewczyk, Mateusz Szczepanik, Jan Birek - Szymon Majchrzak. Na zmiany wchodzili: Jakub Kutkowski i Patryk Haczykowski.
  • LKS Orlęta Cielądz - LKS Korona Łaguszew 3:3
  • LZS Pogoń Godzianów - LKS Orzeł Nieborów 1:3
  • RKS Mazovia II Rawa Mazowiecka - Unia Skierniewice Sp. zoo 1:4
    Pauza: LKS Macovia Maków.