W tym meczu lepsza była Róża

18:36, 16.09.2021 Gogo Aktualizacja: 18:42, 16.09.2021
Skomentuj Fot.: Adam Wojda. Fot.: Adam Wojda.

Po raz drugi nie udało się drużynie SKS Astra-2007 Zduny wynieść z meczu żadnego punktu. W środę, 15 września, zespół trenera Adama Wojdy przegrał u siebie z SL Salos Róża Kutno 1:6 (0:1).

Rozgrywany w środę mecz 3. kolejki łódzkiej ligi okręgowej trampkarzy początkowo nie wskazywał na taką porażkę gospodarzy - gra była całkiem wyrównana, akcje zawiązywane i przez 30 minut utrzymywał się wynik bezbramkowy. Jednak niewykorzystywane sytuacje strzeleckie podcięły skrzydła zawodnikom, co szybko wykorzystał rywal. W pierwszej połowie stracili tylko jedną bramkę, ale po przerwie spadła motywacja, a z nią pojawiły się błędy i posypała obrona. W efekcie zespół Astry-2007 stracił kolejnych pięć bramek. W 63. minucie, przy stanie 0:3 Mateusz Sobieszek w pięknym stylu pokonał kilku zawodników Róży i strzelił gola kontaktowego, jednak okazał się tym jedynym w wykonaniu ekipy ze Zdun.

- Nie wykorzystujemy trzech sytuacji w pierwszej połowie, przy wyniku 0:0. Później tracimy bramkę przypadkiem. Od tego momentu drużyna przestała funkcjonować tak jak powinna. Należy podkreślić bramkę strzelona przez Mateusza Sobieszka, który sam minął pięciu zawodników i zakończył akcję bramką. No cóż, nie poddajemy się i walczymy dalej o ligowe punkty. W tym meczu lepsza była Róża… - skomentował Adam Wojda, trener drużyny SKS Astra-2007 Zduny.

Po 3. kolejkach Astra-2007 ma na swoim koncie zerowy dorobek punktowy i zajmuje 6. miejsce w ligowym wyścigu.

3. kolejki łódzkiej lidze okręgowej trampkarzy C1, grupa 2:

• SKS Astra-2007 Zduny - SL Salos Róża Kutno 1:6 (0:1); br.: Mateusz Sobieszek (63) - Cyprian Witulski (30), Piotr Frątczak 2 (47 i 76), Bartosz Jaskuła 2 (60 i 66) i Gracjan Jaroszczak (80+1).
    Astra-2007: Igor Ignaczak - Marcel Liwarski, Przemysław Wódka, Mateusz Sobieszek - Ignacy Latoszewski, Mateusz Błaszczyk, Patrycja Drabik, Maciej Bogus, Szymon Pakuła - Krystian Roliński, Bartosz Gajek. Na zmiany wchodzili: Bartłomiej Jaros, Adrian Gajek, Patryk Roliński, Marcel Wojda, Anna Kołaczek i Kinga Kwiatkowska.
  • MKP Boruta Zgierz - KAS Konstantynów Łódzki (pt, godz. 17.00)
  • MKS Metalowiec Łódź - KS Kutno (s, godz. 12.30)
    Pauza: ŁKS Łódź SA i TS Sokół II Aleksandrów Łódzki.