Pelikan-2005 ponownie bez punktów

13:12, 13.10.2021 Gogo Aktualizacja: 13:13, 13.10.2021

MUKS Pelikan-2005 Łowicz przegrał rozegrany w sobotę, 9 października, mecz 9. kolejki II ligi wojewódzkiej juniorów młodszych B1, ulegając zespołowi KP Sporting Radomsko 1:3 (0:3).

Podobnie jak w powiedzeniu - raz na wozie, raz pod wozem, zespół trenera Michała Adamczyka często jedną kolejkę wygrywa, a następną przegrywa. W sobotę przyszedł czas na porażkę, której doznali w starciu z Radomskiem. Mocno okrojony skład drużyny spowodował, że biało-zieloni nie mogli w pełni rozwinąć skrzydeł, a do tego pojawiał się brak zaangażowania, co rywal umiejętnie wykorzystał. Do przerwy Pelikan-2005 stracił trzy bramki. Dopiero w drugiej połowie biało-zieloni zwarli mocniej szeregi, dzięki czemu udało się obronić bramkę, a w 79. minucie Karol Winciorek strzelił gola po rzucie karnym.

- Ciężko cokolwiek powiedzieć o tym meczu. Niestety choroby spowodowały, że udało nam się skompletować tylko jedenastkę i na dodatek z osób, które nie były w pełni gotowe do gry. Był to słaby mecz w naszym wykonaniu, który i tak kończyliśmy w dziesiątkę, ponieważ Antek Siekiera doznał urazu. Jednak nie rozumiem podejścia niektórych zawodników i na tym bym zakończył. To tyle co, można powiedzieć, delikatnie mówiąc… - opowiedział Michał Adamczyk, trener MUKS Pelikan-2005 Łowicz.

W czwartek, 14 października o godz. 16.30, MUKS Pelikan-2005 Łowicz rozegra zaległy mecz 1. kolejki z GLKS Sierakowianka Sierakowice Lewe.

9. kolejka II ligi wojewódzkiej juniorów młodszych B1:

• MUKS Pelikan-2005 Łowicz - KP Sporting Radomsko 1:3 (0:3); br.: Karol Winciorek (79 karny) - Tymoteusz Makuch (4) i Kajetan Misztalski 2 (34 i 38).
    Pelikan-2005: Piotr Włodarczyk - Mateusz Sierota, Krystian Wróbel, Jakub Kłąb, Jakub Fabiszewski - Karol Winciorek, Jakub Milczarek, Antoni Siekiera, Paweł Golis - Filip Deka, Igor Woliński.
    Żółta kartka: Piotr Piechowicz - Sporting.

19-18

8. GLKS Sierakowianka Sierakowice Lewe (8)

8

3

14-51

Zaległy mecz 1. kolejki II ligi wojewódzkiej juniorów młodszych B1 (2021.10.14):

• MUKS Pelikan-2005 Łowicz - GLKS Sierakowianka Sierakowice Lewe (cz, godz. 16.30)