Zamknij
REKLAMA

Czarni objęli prowadzenie w IV lidze

20:31, 12.01.2022 | Gogo
Skomentuj Fot.: Paweł A. Doliński.
REKLAMA

Dwie ostatnie kolejki Vaveosport Robkol IV ligi ŁoLiF, rozegrane w miniony weekend, 8-9 stycznia,  spowodowały przetasowania w ligowej tabeli. Na pierwsze miejsce awansowali Czarni Bednary, wyprzedzając dotychczasowego lidera, Bełshot Bełchów, mając lepszy bilans tzw. małych punktów.

Już żaden zespół nie utrzymał kompletu punktów po rozegranych 5. i 6. kolejkach Vaveosport Robkol IV ligi ŁoLiF. Ekipa z Bełchowa musiała oddać palmę pierwszeństwa Czarnym Bednary, bo choć mają na koncie po tyle samo punktów, stosunek zwycięstw do porażek jest korzystniejszy dla Czarnych.

Fot.: Paweł A. Doliński.

W rozegranym w sobotę spotkaniu Czarni nie bez problemów, jednak pokonali OSP Chąśno Drugie 3:2 (3:0), a w niedzielę odnieśli zwycięstwo nad AA Łowicz 2:1 (0:1), co pozwoliło im wysoko awansować w ligowej tabeli.

Bełshot Bełchów stracił fotel lidera, do czego w dużej mierze przyczyniła się odniesiona w sobotę porażka z zespołem Zjednoczone Team Zduny 2:3 (1:1). Kolejny rywal, OSP Chąśno Drugie okazał się nieskuteczny i poległ w meczu z ekipą z Bełchowa 0:3 (0:2). Obecnie Bełshot znajduje się na pozycji 2. w klasyfikacji generalnej.

Fot.: Paweł A. Doliński.

Na trzecie miejsce spadła drużyna AA Łowicz, która po wysokim zwycięstwie w sobotę z Kulawymi FC Domaniewice 7:1 (2:0), poległa w niedzielę z Czarnymi Bednary.

Nie udało się również drużynie Eko-Bio Łączy nas Łowicz wyjść zwycięsko z dwóch weekendowych pojedynków. Najpierw odnieśli wysoką przewagę nad ŁTJD Łowicz, pokonując rywala 8:1 (4:0), a następnego dnia ulegli ekipie Zjednoczone Team Zduny 0:2. Spowodowało to spadek o jedno miejsce i obecnie zajmują czwartą pozycję w tabeli.

Fot.: Paweł A. Doliński.

Ze zmiennym szczęściem rozgrywali mecze gracze KS Iskra Góra Św. Małgorzaty. Po wyrównanej walce ostatecznie przegrali mecz z Dyntki Team Zduńska Dąbrowa 3:4 (1:1), ale już spotkanie następnej kolejki należało do nich, wygrywając z ŁTJD Łowicz 2:0 (2:0), co przełożyło się na mały awans i piątą lokatę w ligowej rywalizacji.

Zadowala z rozegranych spotkań może być ekipa Zjednoczone Team Zduny, która w obydwu pojedynkach wykazała się większą skutecznością od rywali i najpierw pokonała wspomniany wyżej Bełshot, a następnie wygrała z Eko-Bio Łączy nas Łowicz, co pozwoliło awansować na pozycję 7. 

Fot.: Paweł A. Doliński.

Dwie porażki odnieśli gracze OSP Chąśno Drugie, a to spowodowało spadek w ligowej tabeli o dwa miejsca, zaś Wojownicy Ojca Alberta Kiernozia za remis 3:3 (2:1) w meczu z Wooden Boys Niedźwiada w końcu zdobyli pierwszy punkt.

Stawkę tabeli zamyka ŁTJD Łowicz, którym jak dotąd nie udało się wygrać żadnego spotkania.

5. kolejka XXIX edycji Vaveosport Robkol IV ligi ŁoLiF:

  • AA Łowicz - Kulawi FC Domaniewice 7:1 (2:0); br.: Szymon Płacheta 3 (3, 17 i 23), Marek Piekacz (4) i Marcel Wnuk 3 (15, 20 i 22).

Fot.: Paweł A. Doliński.

  • Trzeci Kwadrat Łowicz - Wojownicy Ojca Alberta Kiernozia 1:0 (0:0); br.: Dominik Borkowski (17).
  • Dyntki Team Zduńska Dąbrowa - KS Iskra Góra Św. Małgorzaty 4:3 (1:1); br.: Krzysztof Kuciński 2 (6 i 24), Dawid Łysio (15) i Piotr Truszkowski (17) - Artur Andrzejczak (4), Kamil Kowalski (16) i Andrzej Łopaciński (23).
    Żółte kartki: Piotr Marchewa (1) i Łukasz Rosiński (1) - Iskra. Czerwona kartka: Łukasz Rosiński (1) - Iskra.
  • ŁTJD Łowicz - Eko-Bio Łączy nas Łowicz 1:8 (0:4); br.: Krystian Cipiński (17 samobójcza) - Przemysław Wilk 5 (5, 10, 12, 14 i 21), Krystian Cipiński 2 (6 i 8) i Łukasz Papuga (18).
  • OSP Chąśno Drugie - LKS Czarni Bednary 2:3 (0:3); br.: Kamil Furman (16) i Jakub Szczapa (17) - Adam Salamon (9), Mateusz Kwiatkowski (10) i Filip Taczalski (11).
  • Zjednoczone Team Zduny - Bełshot Bełchów 3:2 (1:1); br.: Karol Kutkowski (10), Rafał Ignaczak (18) i Mariusz Bakalarski (22 samobójcza) - Mateusz Pierzankowski (6) i Mariusz Bakalarski (16
  • ZSCKR Zduńska Dąbrowa - Wooden Boys Niedźwiada 2:1 (0:0); br.: Patryk Łysio (13) i Dominik Lelonkiewicz (22 samobójcza) - Wiktor Dziedzic (20).
    Żółte kartki: Szczepan Kacprzak (1) - ZSCKR oraz Wiktor Dziedzic (1) i Jakub Cieślak (1) - obaj Wooden Boys.

6. kolejka XXIX edycji Vaveosport Robkol IV ligi ŁoLiF:

  • Trzeci Kwadrat Łowicz - Dyntki Team Zduńska Dąbrowa 2:2 (2:1); br.: Szymon Sierota (10) i Piotr Budzeń (12) i Piotr Jagodziński (4) i Dawid Łysio (18).
  • Bełshot Bełchów - OSP Chąśno Drugie 3:0 (2:0); br.: Jakub Niedźwiadek (5) i Patryk Ciećwierz (8) i Mariusz Bakalarski (24).
  • Wojownicy Ojca Alberta Kiernozia - Wooden Boys Niedźwiada 3:3 (2:1); br.: Jakub Lis 2 (6 i 20) i Mateusz Lis (10) - Wiktor Dziedzic 2 (11 i 16) i Michał Perzyna (15).
  • LKS Czarni Bednary - AA Łowicz 2:1 (0:1); br.: Adam Salamon (17) i Dominik Myczka (23) - Filip Owczarek (11).
    Żółta kartka: Bartłomiej Luberacki (1) - AA Łowicz.
  • Eko-Bio Łączy nas Łowicz - Zjednoczone Team Zduny 0:2 (0:0); br.: Szymon Sibielak (19) i Karol Kutkowski (24).
  • KS Iskra Góra Św. Małgorzaty - ŁTJD Łowicz 2:0 (2:0); br.: Artur Andrzejczak (4) i Kamil Kowalski (7).
  • Kulawi FC Domaniewice - ZSCKR Zduńska Dąbrowa 2:0 (1:0); br.: Dominik Wróbel (7) i Artur Pawłowicz (18).

1. LKS Czarni Bednary (5)

6

15

21-8

2. Bełshot Bełchów (1)

6

15

17-6

3. AA Łowicz (2)

6

13

25-10

4. Eko-Bio Łączy nas Łowicz (3)

6

13

23-8

5. KS Iskra Góra Św. Małgorzaty (6)

6

10

14-12

6. OSP Chąśno Drugie (4)

6

  9

24-15

7. Zjednoczone Team Zduny (11)

6

  9

9-12

8. ZSCKR Zduńska Dąbrowa (7)

6

  8

9-12

9. Dyntki Team Zduńska Dąbrowa (10)

6

  7

16-14

10. Trzeci Kwadrat Łowicz (12)

6

  7

8-14

11. Kulawi FC Domaniewice (8)

6

  7

11-23

12. Wooden Boys Niedźwiada (9)

6

  5

9-16

13. Wojownicy Ojca Alberta Kiernozia (13)

6

  1

5-17

14. ŁTJD Łowicz (14)

6

  0

3-27

 

7. kolejka XXIX edycji Vaveosport Robkol IV ligi ŁoLiF - 2022.01.15 (sobota), OSiR nr 2 Łowicz:

  • godz. 15.00: ŁTJD Łowicz - Trzeci Kwadrat Łowicz
  • godz. 15.30: Dyntki Team Zduńska Dąbrowa - Wojownicy Ojca Alberta Kiernozia
  • godz. 16.00: Zjednoczone Team Zduny - KS Iskra Góra Św. Małgorzaty
  • godz. 16.30: AA Łowicz - Bełshot Bełchów
  • godz. 17.00: OSP Chąśno Drugie - Eko-Bio Łączy nas Łowicz
  • godz. 17.30: Wooden Boys Niedźwiada - Kulawi FC Domaniewice
  • godz. 18.00: ZSCKR Zduńska Dąbrowa - LKS Czarni Bednary

8. kolejka XXIX edycji Vaveosport Robkol IV ligi ŁoLiF - 2022.01.16 (niedziela), OSiR nr 2 Łowicz:

  • godz. 14.30: Wojownicy Ojca Alberta Kiernozia - Kulawi FC Domaniewice
  • godz. 15.00: LKS Czarni Bednary - Wooden Boys Niedźwiada
  • godz. 15.30: Dyntki Team Zduńska Dąbrowa - ŁTJD Łowicz
  • godz. 16.00: Trzeci Kwadrat Łowicz - Zjednoczone Team Zduny
  • godz. 16.30: Eko-Bio Łączy nas Łowicz - AA Łowicz
  • godz. 17.00: KS Iskra Góra Św. Małgorzaty - OSP Chąśno Drugie
  • godz. 17.30: Bełshot Bełchów - ZSCKR Zduńska Dąbrowa
(Gogo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%