Pierwszy sparing wypadł dobrze

16:49, 26.01.2022 Gogo Aktualizacja: 16:50, 26.01.2022

Na „plus” zaprezentował się LKS Orzeł Nieborów w pierwszym sparingu, rozegranym w nowym roku z TS Victoria Rąbień w Aleksandrowie Łódzkim.

Zespół trenera Dawida Ługowskiego wystartował, przygotowując się do nowego sezonu rozgrywek ligowych, rozgrywając w sobotę, 22 stycznia, mecz kontrolny z TS Victoria Rąbień. Wyjazdowy sparing, mimo ciężkich warunków i niepełnej kadry, nie sprawił graczom Orła wielu problemów. Do przerwy zdobyli jedną bramkę w wykonaniu Michała Redzisza

W drugiej połowie gospodarze doprowadzili do remisu, strzelając gola w 65. minucie, jednak okazało się, że ekipa z Nieborowa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W 75. minucie Orzeł objął prowadzenie po strzale oddanym przez Wołodymyra Mołodczenko, a siedem minut później podwyższyli prowadzenie na 3:1. Autorem trzeciego gola był Wiktor Stępień

Trener Ługowski był zadowolony z występu swoich podopiecznych, oceniając mecz słowami: - Pierwszy mecz po przerwie zimowej wypadł dobrze. I wynik i gra była niezła, mimo że graliśmy w trudnych warunkach w Aleksandrowie Łódzkim, na sztucznej lecz oblodzonej murawie. Graliśmy bez kilku zawodników,  którzy z różnych powodów nie mogli na mecz przyjechać.

W sobotę, 29 stycznia Orzeł Nieborów zagra kolejny sparing, tym razem ze Świtem Staroźreby, w Gostyninie o godz. 19.00.

Sparing:

• TS Victoria Rąbień - LKS Orzeł Nieborów 1:3 (0:1); br.: (65) - Michał Redzisz (23), Wołodymyr Mołodczenko (75) i Wiktor Stępień (82).
    Orzeł: Cristian Vesa (70 Krystian Świdrowski) - Piotr Jaworski, Bartłomiej Tkacz, Rafał Kołaczyński, Norbert Klepaczka, Bartłomiej Krupa - Michał Redzisz, Jan Haczykowski, Karol Kruk, Volodymyr Moldchenko - Kacper Stencel. Na zmiany wchodzili: Piotr Sekuła i Wiktor Stępień.

Sparingi - Zima 2022:

• 2022.01.29 (s), godz. 19.00: LKS Świt Staroźreby - LKS Orzeł Nieborów (Gostynin)
  • 2022.02.05-06 (s), godz. 11.00: AP Żyrardowianka Żyrardów - LKS Orzeł Nieborów
  • 2022.02.12-13 (s/n): ŁKS U17 Łódź - LKS Orzeł Nieborów
  • 2022.02.20 (n), godz. 16.00: LKS Orzeł Nieborów - GKS Olimpia Chąśno (OSiR Łowicz)
  • 2022.02.26 (s): LKS Orzeł Nieborów - MUKS Stal Niewiadów (do ustalenia)
  • 2022.03.05 (s): LKS Orzeł Nieborów - KS Pelikan Łowicz