Zamknij
REKLAMA

Chińska na ostatniej prostej do tytułu mistrza

12.20, 24.01.2023 Gogo Aktualizacja: 12.21, 24.01.2023
Skomentuj Fot.: Katarzyna Sękalska.
REKLAMA

Chińska Dach-Lux Trans Expres Łowicz nie oddała prowadzenia w ligowych rozgrywkach po meczu 8. kolejki Kia Open I ligi ŁoLiF. Tuż za nią z jednym punktem straty Marbud Chąśno, a Drużyna Kia Pudliszki Łowicz zaliczyła dwie porażki spadając na 4. miejsce.

To nie był udany weekend dla Drużyny Kia - w sobotę przegrała w zaległym meczu z Marbudem 0:4 (0:0), po bramkach strzelonych przez Huberta Matyjasa  (13 i 19) i Rafała Bogusa (14 i 20), a w niedzielę pokonała ją Chińska 3:6 (0:1). Jeszcze w pierwszej połowie sytuacja nie wyglądała bardzo groźnie, bo schodząc na przerwę przegrywali 0:1, do czego doprowadził skuteczny strzał Dawida Sarafińskiego, ale po przerwie „Chińczycy” pokazali swoją wyższość. Dwa gole Rafała Trakula i jeden Michała Fabijańskiego nie zdołał odmienić losów spotkania. Świetnie dysponowany Sarafiński zdobył jeszcze cztery bramki, a Maksym Panasenko dołożył jedną. Chińska  jest mocno zdeterminowana na zdobycie tytułu mistrza i ma dużą szansę, żeby to osiągnąć.

Fot.: Katarzyna Sękalska.

Zdecydowanie odmiennie wypadł w ten weekend Marbud. W sobotę odrobił zaległości pokonując Kia, a w niedzielnym spotkaniu wygrał z Nieobliczalnymi Głowno 6:1 (2:1), dzięki czemu w ligowej tabeli znajduje się tuż za plecami Chińskiej z jednym punktem straty. 

Fantazja Głowno, po bardzo wyrównanym meczu, wygrała z Novum 6:5 (3:2) i zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli z szansą na utrzymanie go do końca rozgrywek.

Real Gym Łowicz pokonał KS Szopen Sanniki 5:3 2:1), ale obydwa zespoły spadają z I ligi.

Fot.: Katarzyna Sękalska.

Zaległy mecz 6. kolejki XXX edycji Kia Open I ligi ŁoLiF:

  • Drużyna Kia Pudliszki Łowicz - Marbud Chąśno 0:4 (0:0); br.: Hubert Matyjas 2 (13 i 19) i Rafał Bogus 2 (14 i 20).

Zaległy mecz 2. kolejki XXX edycji Kia Open I ligi ŁoLiF:

  • Nieobliczalni Głowno - Novum Pędzące Imadła Łowicz 2:8 (1:4); br.: Jakub Będor (9) i Gabriel Wasilewski (18) - Patryk Sekuła 2 (2 i 16), Sebastian Zwierz 3 (4, 8 i 11), Radosław Kuciński 2 (10 i 12) i Krystian Białas (17).
    Żółta kartka: Maciej Kantyka (1) - Nieobliczalni.

8. kolejka XXX edycji Kia Open I ligi ŁoLiF:

  • FC Łaguszew - PP Chruślin 2:7 (2:2); br.: Arkadiusz Sobieraj (1) i Mateusz Gruziel (9) - Michał Warda 3 (3, 16 i 20), Michał Bryszewski 3 (4, 11 i 14) i Oktawian Andrzejczak (19).
  • Real Gym Łowicz - KS Szopen Sanniki 5:3 (2:1); br.: Paweł Graczyk (3), Jacek Woźniak (3), Patryk Papuga (12), Bartosz Wojciechowski (19) i Jakub Jędrachowicz (20) - Łukasz Szczygielski (5), Damian Sztendor (13) i Mateusz Gorzelewski (15).
  • Marbud Chąśno - Nieobliczalni Głowno  6:1 (2:1); br.: Hubert Matyjas 2 (9 i 12), Rafał Bogus 2 (9 i 18), Igor Tomaszewski (13) i Kamil Lenarczyk (14) - Adam Gibała (10).
  • Drużyna Kia Pudliszki Łowicz - Chińska Dach-Lux Trans Expres Łowicz 3:6 (0:1); br.: Rafał Trakul 2 (14 i 18) i Michał Fabiański (18) - Dawid Sarafiński 5 (5, 15, 16, 19 i 20) i Maksym Panasenko (18).
    Żółta kartka: Maksym Panasenko (1) - Chińska.
  • Novum Pędzące Imadła Łowicz - Fantazja Głowno 5:6 (2:3); br.: Krystian Białas 2 (8 i 20), Sebastian Zwierz (8), Radosław Kuciński (12) i Tomasz Dąbrowski (16) - Patryk Tuliński (3), Marcin Kozłowski (5), Karol Kruk 2 (6 i 11), Antoni Waśkiewicz (17) i Michał Kocemba (20).
    Żółte kartki: Radosław Kuciński (1) i Rafał Bogus (1) - obaj Pędzące Imadła.

1. Chińska Dach-Lux Trans Expres Łowicz (1)

8

21

43-25

2. Marbud Chąśno (4)

8

20

36-10

3. Fantazja Głowno (2)

8

18

45-29

3. Drużyna Kia Pudliszki Łowicz (3)

8

15

27-21

5. PP Chruślin (5)

8

14

24-18

6. Novum Pędzące Imadła Łowicz (8)

8

  8

26-28

7. FC Łaguszew (7)

8

  7

23-32

7. Nieobliczalni Głowno (6)

8

  7

21-33

9. Real Gym Łowicz (9)

8

 4

20-44

10. KS Szopen Sanniki (10)

8

  1

13-38

 

9. kolejka XXX edycji Kia Open I ligi ŁoLiF (OSiR nr 1 w Łowiczu, 2023.01.28):

  • KS Szopen Sanniki - PP Chruślin (s, godz. 17.10)
  • Fantazja Głowno - Nieobliczalni Głowno (s, godz. 17.50)
  • Novum Pędzące Imadła Łowicz - Marbud Chąśno (s, godz. 18.30)
  • Chińska Dach-Lux Trans Expres Łowicz - FC Łaguszew (s, godz. 19.10)
  • Drużyna Kia Pudliszki Łowicz - Real Gym Łowicz (s, godz. 19.50)

Fot.: Katarzyna Sękalska.Fot.: Katarzyna Sękalska.Fot.: Katarzyna Sękalska.Fot.: Katarzyna Sękalska.

(Gogo)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

sławeksławek

0 0

ta 9 kolejka to była miesiąc temu 20:12, 24.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%