Lider nie dał szans

15:28, 07.05.2024 Gogo Aktualizacja: 15:31, 07.05.2024

Bez punktów zakończył mecz 4. kolejki ligi okręgowej trampkarzy młodszych C2 UKS Akademia Pelikan-2010 II Łowicz. Biało-zieloni przegrali z Unią Skierniewice Sp. zoo.

Podopieczni trenera Macieja Ledziona rywalizujący w „okręgówce” przegrali ligowy pojedynek z Unią Skierniewice Sp. zoo 1:4 (0:2). Zadanie nie było łatwe, bo rywal to silny zespół, o czym świadczy zajmowane przez niego pierwsze miejsce w tabeli, ale biało-zieloni podjęli walkę. Niestety niewiele udało się ugrać. Do przerwy stracili dwie bramki, a jedynego gola strzelił w 63. minucie gry Nikodem Siatkowski.

O przebiegu spotkania opowiedział Maciej Ledzion, trener MUKS Pelikan-2010 II Łowicz: - W ostatnią niedzielę rozegraliśmy mecz z liderem naszych rozgrywek - Unią Skierniewice. Od początku gra była bardzo zacięta, jedna jak i druga drużyna ciągle budowały akcje i szukała szczęścia w polu karnym przeciwnika. Niestety w 23. minucie straciliśmy gola po uderzeniu z rzutu wolnego tuż pod poprzeczkę. Cztery minuty później przeciwnik podwyższył prowadzenie na 2:0 i z takim wynikiem zakończyła się druga połowa. W 49. minucie po zamieszaniu w naszym polu karnym tracimy kolejną bramkę i jest już 3:0. Nasi chłopcy znów zaczęli budować akcje i napierać na przeciwnika. W 63. minucie Nikodem Siatkowski zdobył bramkę na 3:1 po uderzeniu zza pola karnego i błędzie bramkarza. Chłopcy nie przestawali atakować, niestety problem pojawiał się przy odbiorze i pressingu. Mimo wielu sytuacji i prób nie udało się zdobyć kolejnych bramek. Tuż przed gwizdkiem przeciwnik ze Skierniewic zdobywa bramkę na 4:1. Dzięki grze z tak trudnym przeciwnikiem możemy zauważyć nad czym trzeba mocno popracować. Przed nami mecz z Olympic Słupia.

4. kolejka ligi okręgowej trampkarzy młodszych C2 - grupa 9:

• UKS Akademia Pelikan-2010 II Łowicz - Unia Skierniewice Sp. zoo 1:4 (0:2); br.: Nikodem Siatkowski (63) - Karol Jarzembiński (23 wolny), Krystian Matuszewski 2 (27 i 49) i ) i Dawid Fastyn (80).
    Pelikan-2010 II: Fabian Zakrzewski - Franciszek Kunikowski, Bartłomiej Malczyk, Bartosz Kośmider, Jakub Kutkowski - Filip Zieliński, Maciej Szczęsny, Nikodem Siatkowski - Konrad Koza, Szymon Kujawa, Patryk Jagoda. Na zmiany wchodzili: Grzegorz Karda - Bartłomiej Ochmański, Mikołaj Suder, Allan Witerek, Bartosz Kotlarski i Borys Znyk.
  • GLZS Pogoń Godzianów - AP Sadkowice 0:6
  • LKS Orzeł Nieborów - LUKS Olympic Słupia 5:3
  • LKS Orlęta Cielądz - UKS Foot-Bol-Aki Bolimów 1:6
  • LKS Macovia Maków - RKS Mazovia Rawa Mazowiecka (2024.05.08, śr, godz. 17.45)