Wiele goli Pelikana-2010

16:25, 19.09.2024 Gogo Aktualizacja: 16:29, 19.09.2024

W roczniku 2010 gracze Pelikana Łowicz dobrze spisali się w meczu z AP Będków.

Łowiczanie już do przerwy prowadzili 4:0, by ostatecznie wygrać 6:2. Hat-trickiem popisał się Adam Dylik, który otworzył wynik meczu już w 1. minucie spotkania. Pozostałe gole zapisali na swoim koncie Jan Węglik, Paweł Lenarczyk i Maciej Bryk, który ostatnio zmagał się z drobnym urazem.

- Bardzo dobra pierwsza połowa, w której realizowaliśmy wszystkie założenia przedmeczowe. Szybko odbieraliśmy piłkę i byliśmy skuteczni pod bramką rywala, przez co prowadziliśmy do przerwy czterema bramkami. W drugiej połowie nie wyglądało to już tak dobrze, wkradło się nieco rozluźnienia przez co rywal strzelił dwie bramki. Mimo to przekonujące zwycięstwo - powiedział Mateusz Miazek, trener UKS Akademia Pelikan-2010 Łowicz.

Łowiczanie z rocznika 2010 zajmują drugie miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co lider tabeli TMRF Widzew Łódź. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w niedzielę 22 września o godz. 12.00 w Łodzi.

5. kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarzy C1:

• UKS Akademia Pelikan-2010 Łowicz - Akademia Piłkarska Będków 6:2 (4:0); br.: Adam Dylik 3 (1, 31 i 58), Jan Węglik (11), Paweł Lenarczyk (18 wolny) i Maciej Bryk (77) - Bartosz Kanicki (41) i Aleksander Rychwalski (72).
    Pelikan-2010: Tomasz Gąsecki - Jan Węglik, Mateusz Szczepanik, Kacper Miazek, Szymon Urbański - Paweł Lenarczyk, Adam Dylik, Jan Birek - Antoni Buczek, Filip Makoś, Maciej Bryk. Na zmiany wchodzili: Szymon Majchrzak, Dawid Szewczyk, Jakub Kutkowski, Jakub Czaplarski, Brajan Kryczka, Bartosz Pokora i Bartłomiej Malczyk.
  • AKS SMS Łódź - MKP Boruta 3:1
  • AP TMF Tomaszów Mazowiecki - Akademia Sportu Pajęczno 4:2
  • TMRF Widzew Łódź - UKS RAP Radomsko 5:1