AKTUALIZACJA. Zawody wędkarskie PZW za lasem miejskim w Łowiczu. Wiemy kto wygrał!

10:39, 17.09.2022 . Aktualizacja: 00:26, 18.09.2022

Dzisiaj w sobotę 17 września o godz. 6.00 na zbiorniku wodnym za lasem miejskim w Łowiczu rozpoczęły się zawody wędkarskie w łowieniu feederowym o puchar Zarządu Koła PZW w Łowiczu.

W zawodach udział bierze 21 zawodników, którzy przyjechali między innymi z Głowna, Żyrardowa i Skierniewic oraz Łowicza o okolic. Wędkarze, z którymi rozmawialiśmy powiedzieli nam, że niestety dzisiejszy dzień nie sprzyja łowieniu ryb.
Zarząd koła przygotował dla zwycięzców puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci wędek natomiast dla zdobywców sześciu pierwszych miejsc dyplomy.
Wyniki dzisiejszych zawodów będą brane pod uwage w klasyfikacji Grand Prix okręgu skierniewickiego.

AKTUALIZACJA:

W zawodach I miejsce zajął Patryk Borowiak z Głowna, który złowił ryby o łącznej wadze 3.735 gram, II miejsce zajął Mateusz Bujała z Łowicza - 3.730 g , III miejsce Dawid Dobrzelewski z Głowna - 3.125 g, IV miejsce przypadło Piotrowi Oblakowskiemu z Żyrardowa - 3.055 g, V miejsce Michałowi Bolimowskiemu z Łowicza - 2.925 g, VI miejsce Kamilowi Szymańskiemu z Dmosina 1.130 g.