Zamknij
REKLAMA

Лович. Черговий сеанс у кінотеатрі «Фенікс» для дітей з України

07:03, 02.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

У неділю, 1 травня, у кінотеатрі «Фенікс» Ловичського Культурного центру «Фенікс» показали ще один фільм українською мовою для дітей, які разом із матерями знайшли притулок у Ловичі перед війною.

– Дуже популярні фільми для дітей з України – розповіла пані Ніна, яка продає квитки в кінотеатрі. – На останньому показі було зайнято 122 місця, це фактично всі. У сьогоднішній аудиторії можна було побачити, що вона також переповнена до країв. Пропозиція кінотеатру, яка стартувала у березні, швидко набула великої популярності серед наших гостей з України. Вхід на сеанс безкоштовний, що є даниною пам’яті людям, які залишили зруйновану війною країну, часто без засобів до існування.

Пані Ніна розповіла, що українські глядачі, виходячи з кінотеатру, говорять «Дякую». – Спочатку для нас це було великою несподіванкою, але було дуже приємно, – каже він і додає, що діти, які відвідують кінотеатр, приїжджають як із житла в Ловичі, так і з Ловича.

Анастасія, яка приїхала з Дніпра, розповіла, що вдруге була в кіно і дуже задоволена. Пані Мірослава з Хмельницького прийшла до кінотеатру в компанії великої групи дітей з різних куточків України, які зараз проживають у гуртожитку за адресою вул. Варшавська. За її словами, анімації для дітей українською мовою, які демонструють у кінотеатрі, є для них чудовим трампліном від повсякденних проблем і можливістю щось зробити разом.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%