Zamknij
REKLAMA

Вітамін D3 для українських дітей

12.03, 27.10.2022 . Aktualizacja: 12.08, 27.10.2022
Skomentuj Професор Данута Хлебна-Сокол склала для кожної дитини індивідуальний графік прийому вітаміну D3. У доставці препарату взяли участь представники місцевої влади: адміністратор гміни Юзеф Ігначевський і Анна Ратайчик, голова ради, а також Анджей Гурчинський з Маршалківської канцелярії в Лодзі.
REKLAMA

У середу, 19 жовтня, проф. доктор хаб. н.мед.Данута Хлєбна-Сокол, президент Фундації допомоги дітям із захворюваннями органів руху «Йдемо разом», яка принесла 17 українським дітям річний запас вітаміну D3 для кожної дитини.

Проект реалізується Фондом у рамках допомоги, яку надає Лодзьке воєводство громадянам України у зв’язку з військовими діями, що проводяться в Україні «Профілактика захворювань, спричинених дефіцитом вітаміну D3, у дітей та підлітків». Проект реалізується як громадське завдання, як одне із завдань Провінційної програми під назвою Потужності в Лодзі.

На реалізацію програми фундація отримала від Маршалківської канцелярії в Лодзі 20 тис. злотих.

Директор школи Ельжбета Вавзонковська подала індивідуальну, персональну потребу у вітаміні D3 для кожної української дитини, яка перебуває у Шевце-Надольному. Вона вказала стать і вік дитини. Для кожного з дітей професор особисто склав індивідуальну схему з дозуванням препарату Віт Д3.

Це дуже важливий вітамін, необхідний для правильного розвитку дітей і підлітків - сказав проф. Данута Хлебна-Сокол під час зустрічі в школі. - Вітамін забезпечує правильний розвиток кісток, щоб вони не ламалися. Його недолік в організмі викликає рахіт, болі в суглобах, покращує роботу м'язів, підвищує імунітет. Ми даємо вам ліки і, будь ласка, не бійтеся.

Вігалекс, привезений Фондом, підхопили українські мами (зокрема із Запоріжжя, Харкова, Маріуполя та ін.), які не приховували свого задоволення.

Як підкреслила професор, вона вже давала вітамін D3 дітям з Опочно, Кутно, Лодзі, нині Шевця Надольного. Незабаром він також поїде до Валевіце, Шадека та Біляви.

 

Вона повернулася до своєї школи

 

– Присутність у Szewce Nadolne для мене є особливою радістю, тому що це школа мого дитинства, - сказала професор Данута Хлебна-Сокол. – Хоча я відвідувала її давно, але радію, як школа гарнішає.

Церемонії вручення вітаміну D3 передувала коротка мистецька частина у виконанні 5 студентів: Юлії Чуб’як, Зофії Ферціковської, Надії Міщак, Олександри Куб’як і Зузанни Ковальської під керівництвом Агнешки Мєдзінської.

– З 15 вересня учні відвідують нашу школу в Шевці Надольному, І, ІІ, ІІІ, ІV, VI та VIII класи. Для відділу дитячого садка 2 учні, - каже Ельжбета Вавзонковська, директор школи. – Українські діти вже акліматизувалися в нашому закладі та подружилися з нашими студентами. Вони люблять бути разом. Після школи вони залишаються поговорити з нашими дітьми.

Анджей Гурчинський, член правління Лодзького воєводства, також був дуже задоволений. - Я дуже радий, що завдяки проекту ми зможемо допомогти понад 70-100 дітям з України, тому що Фонд закуповує оптом вітамін D3 дешевше, - підкреслив Анджей Гурчинський. – Будемо працювати над повторенням проекту. Бажаю здоров'я!

На скромній церемонії передачі вітаміну D3 також були присутні бургомістр гміни Юзеф Ігначевський та голова ради Анна Ратайчик.

Шість українських матерів, деякі з дітьми, отримали порції вітаміну D3 від Фонду «Рухаємо разом».

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

niezalogowanyniezalogowany

4 1

won na dzikie pola 09:04, 29.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nicknick

4 1

potomkowie morderców Polaków. 07:56, 05.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StbStb

0 0

Daliscie sobie zagrabic kraj przez ickow z usa to macie... Trzeba sie bardziej swoim krajem interesowac i wiecej fla niego robic. Ukraina - Upadlina 08:07, 27.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%