Zamknij
REKLAMA

Рибалки Ловічського відділу Польської асоціації рибалок запрошують дітей на навчання та майстер-класи «Стань рибалкою»

11.28, 12.01.2023 . Aktualizacja: 11.30, 12.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

- Ми вже маємо перших молодих людей, які записалися на навчання з риболовлі, але ми розраховуємо на ширший інтерес, лише в клубі PZW у Ловічі наразі понад 800 членів, – розповів нам Павел Годос, віце-президент клубу, який наголошує, що навчання в клубі проходитиме вперше.

- Навчання для дітей і підлітків є безкоштовним, - наголошує Марлена Орліковська, президент Рибальської школи, що діє при відділенні PZW у Скерневіце, школа опікуватиметься навчанням. Заняття заплановані на суботи, 4 та 11 лютого. Скоріш за все, вони проходитимуть у будівлі колишньої неповної середньої школи на Алеї Сенкевича в Ловічах. Заняття триватимуть орієнтовно 3 години, охоплюватимуть основи рибальських знань та техніки лову. Для охочих заняття завершаться іспитом на ліцензію на риболовлю. Проте дитина, яка його отримає, до повноліття матиме статус учасника, без права виборчого керівництва гуртка.

- У квітні, коли потеплішає, плануємо організовувати майстер-класи для дітей на природі, біля води. Тоді учасники курсу матимуть можливість перевірити знання, отримані під час занять, на практиці, – розповіла пані Орліковська. – Учасникам майстер-класу не обов’язково мати власне спорядження, ми все забезпечуємо, просто візьміть батьків, щось поїсти, випити, одягніться відповідно до погодних умов і приходьте до нас.

Szkółka Wędkarska під управлінням Польського рибальського товариства працює в Скерневіце вже три роки. Інтерес до участі в організованих заходах був дуже високим, курс відвідало понад 60 молодих людей. – Ми подумали про це трохи пізно, - зізнається Марлена Орліковська. - Але протягом тривалого часу члени PZW вважали, що неможливо зацікавити молоде покоління риболовлею, що їх не можна відволікти від мобільних телефонів і комп’ютерів і зацікавити цим видом спорту. Проте виявилося, що з молоддю не все так погано. Сьогодні наші випускники курсів у Скерневіце мають досягнення на районному та державному рівнях рибальських олімпіад.

#Риболовля, Ловіч, діти, спорядження, спорт, молодь, Польське рибальське товариство

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

nicknick

2 1

spadac na upadllinę 20:36, 12.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%