Zamknij
REKLAMA

Лович. Нафтова пляма в річці

07.02, 18.01.2023 . Aktualizacja: 07.02, 18.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

З мосту на вул. Варшавській в Ловичу можна побачити пляму з нафтопродуктів, що тече по Бзурі, – повідомив виданню один із читачів.

Журналісти переконалися: справді, приблизно на 1/5 ширини річки, вздовж її лівого берега, на воді спостерігаються нафтові речовини. Вони не однорідні, лише місцями можна побачити кольори, характерні для цього типу речовини.

Як встановили журналісти, у мерії про це вже знають і вжили оперативних заходів. Мер Ловича Кшиштоф Калінський повідомив, що 16 січня в районі районного молочного кооперативу в Ловичі був пошкоджений паливний бак в одному з автомобілів, з якого витекло пальне – масло. Він потрапив до зливової каналізації, а частина, незважаючи на встановлений перед випуском сепаратор – у річку.

Повідомлення про проникнення нафтопродуктів у систему дощової каналізації надійшло до міста вчора після обіду, після закінчення робочого часу мерії, і, як пояснює міський голова, роботи було розпочато наступного дня. Мерія доручила спеціалізованій компанії очистити сепаратор та утилізувати накопичені там нечистоти. Витрати на очищення сепаратора місто стягне з OSM Łowicz, це становитиме близько 20 000 злотих.

Зараз у річку потрапляє нафта, яка залишилася в каналі, що скидає дощову воду в річку, але тепер це буде лише невелика кількість.

#Нафтопродукти паливний бак сепаратор мер Ловича

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%