Mocno walczyli i zwyciężyli

18:52, 04.06.2019 Gogo Aktualizacja: 22:17, 09.06.2019
Skomentuj Fot.: UKS Soccer Kids-2010 Łowicz. Fot.: UKS Soccer Kids-2010 Łowicz.

Zaległy mecz 5. kolejki skierniewickiej ligi piłki nożnej orlików młodszych E2 zakończył się zdecydowanym zwycięstwem UKS Soccer Kids-2010 Łowicz. Drużyna trenera Macieja Grzegorego pokonała u siebie LKS Fenix Boczki Chełmońskie 14:9.

Nie można powiedzieć, że bramek brakowało w tym spotkaniu. Obydwie drużyny mocno pracowały, aby wyjść z niego zwycięsko i w pierwszej połowie walka była bardzo wyrównana. Dopiero w dwóch ostatnich kwartach łowiczanom udało się przejąć kontrolę nad grą i konsekwentnie powiększać prowadzenie. Do sukcesu drużyny, strzelając bramki, przyczynili się: Adam Dylik 3, Franciszek Kosmowski 3, Dawid Szewczyk 3, Jan Węglik 2, Filip Pawlata, Filip Makoś  i Filip Niewiadowski.

- Bardzo zacięty mecz, który od początku był bardzo wyrównany. Przez dużą część meczu to Fenix prowadził, ale w końcówce udało nam się odrobić straty i odskoczyć od rywala na kilka bramek - ocenił trener Soccer Kids 2010, Grzegory.

Po rozegraniu 5. kolejki Soccer Kids-2010 awansował na miejsce czwarte w klasyfikacji generalnej.

Zaległy mecz 5. kolejki skierniewickiej piłki nożnej orlików młodszych E2:
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz - LKS Fenix Boczki Chełmońskie 14:9 (2:3; 2:2; 4:2; 6:2); br.: Jan Węglik 2 (5 i 30), Filip Pawlata (7), Adam Dylik 3 (21, 33 i 48), Franciszek Kosmowski 3 (31, 53 i 54), Filip Makoś (41), Dawid Szewczyk 3 (44, 49 i 52) i Filip Niewiadowski (55) - Adrian Kowalik 5 (5, 14, 28, 36 i 53), Kacper Kaniewski (8), Antoni Kosiorek (25), Marcel Kosiorek (39) i Filip Siejka (41).
Soccer-2010: Tomasz Majcher - Jan Węglik, Franciszek Kosmowski - Igor Przybylski, Dawid Szewczyk, Mateusz Czepanik - Paweł Lenarczyk. Na zmiany wchodzili: Bartosz Kośmider, Adam Dylik, Filip Makoś, Mateusz Szczepanik i Filip Niewiadowski.