Zamknij
REKLAMA

Pelikan nie zagra z Pogonią [Aktualizacja]

15:42, 21.11.2020 | Gogo
Skomentuj Fot.: Paweł A. Doliński.
REKLAMA

Niestety, z powodu zakażenia koronawirusem kilku zawodników i trenera GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki, planowany na niedzielę, 22 listopada, mecz 17. kolejki III ligi z KS Pelikan Łowicz nie odbędzie się. 

Na razie nieznany jest termin przełożonego spotkania ligowego pomiędzy Pelikanem a Pogonią. Wszystko zależy od przebiegu choroby u zawodników z Grodziska Mazowieckiego

Natomiast na murawie Stadionu Miejskiego w Łowiczu  w niedzielę, o godz. 11.15 zagrają dwa zespoły rywalizujące w ramach ligi okręgowej: KS Pelikan II Łowicz i SKF Zryw Wygoda. Wprawdzie szanse na zwycięstwo biało-zielonych nie są duże, ale jak to z piłką nożną bywa, wynik jest trudny do przewidzenia, zwłaszcza, że potencjał młodych podopiecznych trenera Pawła Kutkowskiego jest spory. Oby tylko nie zabrakło im determinacji w meczu z doświadczonymi graczami.

17. kolejka III ligi - grupa I:

  • GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz przełożony.
  • MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS LZS Wikielec 0:1 (0:1); br.: Michał Jankowski (42 karny).
  • RKP Broń 1926 Radom - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (1:1); br.: Maksymilian Jończyk (29) i Sebastian Pociecha (75) - Kamil Jackiewicz 2 (3 karny i 90+2 karny).
  • KS Ursus Warszawa - RKS Radomsko 3:1 (1:0); br.: Oskar Pyrzyna (10), Patryk Kamiński (75 karny) i Sebastian Szerszeń (82) - Rafał Babul (90+1 karny).
  • Legia II Warszawa SA - MKS Kaczkan Huragan Morąg 5:0 (1:0); br.: Kamil Kurowski (31), Patryk Pierzak (50), Kacper Kostorz (63 i 74) i Mikołaj Kwietniewski (70 karny).
  • KS Wasilków - ZKS Olimpia Zambrów 3:0 (0:0); br.: Jakub Kozłowski (54), Grzegorz Makal (85) i Michał Steć (90 samobójcza).
  • KS Błonianka Błonie - Polonia Warszawa SA 1:2 (1:0); br.: Piotr Ćwik (33) - Adam Pazio (59) i Wiktor Niewiarowski (75).
  • MMKS Concordia Elbląg - KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA 0:0
  • TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Sand-Bus Kutno 0:2 (0:1); br.: Łukasz Dynel (7) i Tomasz Dąbrowski (90+3).
  • MLKS Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice Non-Profit sp. zoo 2:2 (2:1); br.: Łukasz Kuśnierz (2) i Bartosz Giełażyn (22) - Kamil Łojszczyk (15) i Hubert Berłowski (86).
  • KS Legionovia Legionowo - SSA Jagiellonia II Białystok przełożony 6 marca 2021 roku (s) na godz. 13.00.

1. GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki (1)

16

36

38-15

2. MKS Świt Nowy Dwór Maz. (2)

16

32

33-18

3. Polonia Warszawa SA (6)

15

30

29-15

4. Unia Skierniewice Non-Profit sp. zoo (3)

17

30

33-20

5. KS Legionovia Legionowo (4)

16

29

21-14

6. KS Pelikan Łowicz (5)

15

28

26-18

7. Legia II Warszawa SA (8)

16

27

31-21

8. MLKS Znicz Biała Piska (7)

16

27

30-23

9. KS Sand-Bus Kutno (10)

17

26

27-25

10. TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (9)

16

24

26-14

11. KS Błonianka Błonie (11)

16

23

32-25

12. RKS Radomsko (12)

17

22

24-25

13. SSA Jagiellonia II Białystok (13)

13

21

23-18

14. GKS LZS Wikielec (15)

16

21

25-32

15. RKP Broń 1926 Radom (14)

17

20

19-28

16. KS Ursus Warszawa (19)

16

17

20-27

17. MMKS Concordia Elbląg (16)

16

16

16-22

18. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA (18)

16

16

20-40

19. MKS Kaczkan Huragan Morąg (17)

17

15

18-31

20. MKS Ruch Wysokie Mazowiecka (20)

15

13

19-31

21. ZKS Olimpia Zambrów (21)

16

10

21-32

22. KS Wasilków (22)

17

  8

15-51

 

Zaległe meczu 13. kolejki III ligi - grupa I (2020.11.25):

  • MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie (śr, godz. 13.00)
  • GKS LZS Wikielec - Polonia Warszawa SA (śr, godz. 17.00)

18. kolejka III ligi - grupa I (2020.11.28-29):

  • KS Pelikan Łowicz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (n, godz. 11.15)
  • SSA Jagiellonia II Białystok - KS Ursus Warszawa (s, godz. 12.00)
  • RKS Radomsko - RKP Broń 1926 Radom (s, godz. 12.00)
  • ZKS Olimpia Zambrów - TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (s, godz. 12.30)
  • GKS LZS Wikielec - MMKS Concordia Elbląg (s, godz. 13.00)
  • KS Sand-Bus Kutno - MLKS Znicz Biała Piska (s, godz. 13.00)
  • Unia Skierniewice Non-Profit sp. zoo - Legia II Warszawa SA (s, godz. 13.00)
  • KS Błonianka Błonie - GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki (s, godz. 13.00)
  • Polonia Warszawa SA - MKS Kaczkan Huragan Morąg (s, godz. 17.00)
  • KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA - KS Legionovia Legionowo (n, godz. 11.00)
  • MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków (n, godz. 13.00)
(Gogo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz