W sobotę i niedzielę odbędą się ostatnie mecze XXVIII edycji ŁoLiF, czyli Łowickiej Ligi Futsalu. W sobotę od godz. 14.00 rozpoczną się zmagania w Zina III lidze ŁoLiF, potem od godz. 17.00 na parkiet hali sportowej OSiR nr 1 wybiegną gracze Keeza II ligi ŁoLiF.
Natomiast w niedzielę zmagania na hali sportowej OSiR nr 1 rozpoczną się meczami Robkol IV ligi ŁoLiF (od godz. 10.00), Zina III ligi ŁoLiF (od godz. 13.00), a zakończą rywalizację gracze Keeza II ligi ŁoLiF.
Sobota - 27 lutego 2021 roku:
10. kolejka XXVIII edycji Zina III ligi ŁoLiF (OSiR nr 1 Łowicz, ul. Jana Pawła II 3):
- godz. 14.00: Kolejarz Łowicz - LKS Start Złaków Borowy
- godz. 14.30: Bezedura Łowicz - Imprezowy Klimat Zielkowice
- godz. 15.00: Ha-Ha-Ha! Łowicz - LKS Victoria Zabostów Duży
- godz. 15.30: Sparta Piątek - Team Kutno
- godz. 16.00: LKS Vagat Domaniewice - Cartel Parma
- godz. 16.30: Nieobliczalni Głowno - FC Jamno
10. kolejka XXVIII edycji Keeza II ligi ŁoLiF (OSiR nr 1 Łowicz, ul. Jana Pawła II 3):
- godz. 17.00: LZS Błękitni II Dmosin - Marbud Chąśno
- godz. 17.30: Alcatraz Łowicz - Promil Let’s Dance Dzierzgów
- godz. 18.00: KS Stefan Łowicz - GKS Olimpia Chąśno
- godz. 18.30: Vinci Łowicz - Mal-Bud Łowicz
- godz. 19.00: Subiekt Nieborów - FC Jeziorko
Pauza: Mikoba United Klewków.
Niedziela - 28 lutego 2021 roku:
11. kolejka XXVIII edycji Robkol IV ligi ŁoLiF (OSiR nr 1 Łowicz, ul. Jana Pawła II 3):
- godz. 9.00: TKS Łowicz - LKS Czarni Bednary
- godz. 9.30: LKS Victoria-Juniorzy Bielawy - GKS Olimpia II Chąśno
- godz. 10.00: Wooden Boys Niedźwiada - OSP Soccer Stachlew
- godz. 11.00: Korona Łaguszew - LKS Fenix Boczki Chełmońskie
- godz. 12.00: LZS Kopernik Kiernozia - Zjednoczone Emiraty Bielawskie Zduny
- godz. 12.30: Iskra Łowicz - Drink Team Głowno
11. kolejka XXVIII edycji Zina III ligi ŁoLiF (OSiR nr 1 Łowicz, ul. Jana Pawła II 3):
- godz. 13.00: LKS Victoria Zabostów Duży - Nieobliczalni Głowno
- godz. 13.30: - Sparta Piątek Bezedura Łowicz - Kolejarz Łowicz
- godz. 14.00: Ha-Ha-Ha! Łowicz - Team Kutno
- godz. 14.30: LKS Start Złaków Borowy
- godz. 15.00: Cartel Parma - FC Jamno
- godz. 15.30: Imprezowy Klimat Zielkowice - LKS Vagat Domaniewice
11. kolejka XXVIII edycji Keeza II ligi ŁoLiF (OSiR nr 1 Łowicz, ul. Jana Pawła II 3):
- godz. 16.20: Promil Let’s Dance Dzierzgów - KS Stefan Łowicz
- godz. 16.50: Mal-Bud Łowicz - Alcatraz Łowicz
- godz. 17.20: GKS Olimpia Chąśno - LZS Błękitni II Dmosin
- godz. 17.50: Marbud Chąśno - Subiekt Nieborów
- godz. 18.20: Mikoba United Klewków - Vinci Łowicz
Pauza: FC Jeziorko.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz