Strzelali bramki do ostatnich minut spotkania

19:12, 24.02.2021 Gogo Aktualizacja: 19:12, 24.02.2021
Skomentuj Fot.: Mateusz Miazek. Fot.: Mateusz Miazek.

Dużą przewagę nad rywalem osiągnął MUKS Pelikan-2009 Łowicz w meczu sparingowym rozegranym w sobotę, 20 lutego na Stadionie Miejskim im. Pułku Piechoty w Łowiczu. Zespół trenera Mateusza Miazka pokonał Łódzką AF Łódź 12:1 (4:0).

Dobrze smakuje zwycięstwo, jednak większe zadowolenie jest wówczas, gdy rywal wysoko stawia poprzeczkę. Tym razem tak się nie stało. Biało-zieloni bez problemów kontrolowali grę, wykorzystując bezlitośnie wszystkie błędy popełniane przez gości, z dużym zaangażowaniem podchodząc do realizacji zadania aż do ostatnich minut. Stąd tak duża liczba zdobytych bramek. Na listę strzelców wpisali się Antoni Bąba 3, Maciej Majchrzak 2, Adrian Koper 2, Jan Uczciwek 2, Jakub Dudziński i Kamil Moździerzewski. jeden gol był strzałem samobójczym.

- Zagraliśmy sparing z Łódzką Akademią Futbolu, niestety przeciwnik miał dwa mecze jednego dnia i nie przyjechał w najsilniejszym składzie. Całkowita nasza dominacja od pierwszej do ostatniej minuty. Jednak jestem zadowolony, że chłopcy od początku, aż do ostatnich minut realizowali założenia nakreślone przed meczem, i że nie brakowało im motywacji do strzelania kolejnych bramek - mówi Mateusz Miazek, trener MUKS Pelikan-2009 Łowicz.

W kolejnym sparingu MUKS Pelikan-2009 I Łowicz zmierzy swoje siły z KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki . Spotkanie odbędzie się na wyjeździe w niedzielę 28 lutego, o godz. 14.45 na wyjeździe.

Sparingi:

• MUKS Pelikan-2009 I Łowicz - Łódzka AF Łódź 12:1 (4:0); br.: Antoni Bąba 3 (8, 43 i 67), Maciej Majchrzak 2 (11 i 37), Jakub Dudziński (16), samobójcza (34), Adrian Koper 2 (49 i 52), Jan Uczciwek 2 (64 i 68) i Kamil Moździerzewski (42) - (47).
    Pelikan-2009: Mateusz Rak - Adrian Koper, Jan Uczciwek, Maciej Majchrzak, Jakub Dudziński - Wojciech Żyto, Fabian Chlebny, Antoni Bąba - Kamil Moździerzewski. Na zmiany wchodził: Kacper Trębski.

Sparingi:

• 2021.02.28 (n), godz. 14.45: KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MUKS Pelikan-2009 Łowicz
  • 2021.03.06 (s), godz. 18.00: MUKS Pelikan-2009 Łowicz - MLKS Widok Skierniewice
  • 2021.03.13 (s), godz. 11.00: MUKS Pelikan-2009 Łowicz - UKS Unia Boryszew