Zamknij

Tylko punkt w ostatnim spotkaniu

13:53, 24.11.2021 Gogo Aktualizacja: 13:53, 24.11.2021
Skomentuj Fot.: Paweł A. Doliński. Fot.: Paweł A. Doliński.

Z ostatniego meczu w tej rundzie MUKS Pelikan-2005 Łowicz przywiózł jeden punkt, remisując w sobotę, 20 listopada, z MGKS Skalnik Sulejów 3:3 (3:0).

Nie udało się biało-zielonym wygrać ostatniego meczu rundy jesiennej, a pierwsza połowa wskazywała, że mogą nawet ponieść porażkę, bo do przerwy Pelikan stracił aż trzy bramki, w tym jeden po rzucie karnym. Dopiero w drugiej odsłonie sytuacja uległa zdecydowanej zmianie - zespół trenera Michała Adamczyka przejął kontrolę nad grą, narzucił swój styl i doprowadził do remisu, skutecznie blokując ataki na własną bramkę. Dwa gole strzelił Filip Deka, a autorem bramki kontaktowej był Igor Wróblewski

- Ciężko coś powiedzieć o tym sezonie. Wydawałoby się, że mamy zespół do awansu. Jednak rzeczywistość była inna. Ciągłe problemy ze składem, wyjazdy bez bramkarza, choroby itd. Stać nas było na więcej. Wiem o tym po rozmowach z chłopakami. Jak nie pierwsze, to drugie miejsce było w naszym zasięgu. Szkoda tego wszystkiego, ale powalczymy dalej... - podsumował Michał Adamczyk, trener MUKS Pelikan-2005 Łowicz.

Nie udało się biało-zielonym zrealizować zamierzonego planu na lokatę w górnej części tabeli. Ostatecznie MUKS Pelikan-2005 Łowicz zakończył rundę na miejscu 4, zdobywając w czternastu kolejkach 18 punktów.

14. kolejka II ligi wojewódzkiej juniorów młodszych B1:

• MGKS Skalnik Sulejów - MUKS Pelikan-2005 Łowicz 3:3 (3:0); br.: Wiktor Ogłoza 2 (7 i 21) i Piotr Kowalski (20 karny) - Igor Wróblewski (65) i Filip Deka 2 (87 i 88).
    Pelikan-2005: Piotr Włodarczyk - Mateusz Sierota, Jakub Kłąb, Jakub Milczarek, Paweł Golis - Karol Winciorek, Antoni Siekiera, Igor Woliński (33 Mateusz Kuchta), Filip Deka - Kacper Misiak - Igor Wróblewski.
    Żółte kartki: Daniel Leśniewski, Wiktor Ogłoza i Jakub Albin - wszystko Skalnik. Czerwona kartka: Jakub Milczarek (1) - Pelikan-2005, 89 minuta.
  • Łódzka AF Łódź - GLKS Sierakowianka Sierakowice Lewe 6:1
  • MKS Jagiellonia Tuszyn - AKS SMS II Łódź 1:0
  • WKS 1957 Wieluń - KP Sporting Radomsko 1:2