W najbliższy weekend, 15-16 stycznia, nie zabraknie spotkań z zespołami rywalizującymi w ramach Łowickiej Ligi ŁoLiF, a już w piątek, 14 stycznia, rozegrany zostanie Charytatywny Turniej „Gwiazdy na Gwiazdkę”.
W piątek w hali OSiR nr 1 w Łowiczu już po raz 18. odbędzie się Charytatywny Turniej „Gwiazdy na Gwiazdkę”. Rozgrywki zaplanowane są na godz. 17.00 i potrwają do godz.21.15, a od godz. 16.00 hala zostanie otwarta dla kibiców.
W sobotę i niedzielę obydwie hale przejmą we władanie zawodnicy ŁoLiF, zgodnie z przedstawionym poniżej harmonogramem. W ten weekend drużyny rywalizujące w ramach Kia Open I ligi ŁoLiF rozegrają dwie kolejki spotkań.
Piątek - 14 stycznia 2022 roku - hala sportowa OSiR nr 1 w Łowiczu:
- godz. 16.00: Otwarcie hali dla kibiców.
- godz. 17.00: 18. Charytatywny Turniej „Gwiazdy na Gwiazdkę”.
- godz. 21.00: Zakończenie turnieju.
Sobota - 15 stycznia 2022 roku:
6. kolejka XXIX edycji Zina III ligi ŁoLiF - hala sportowa OSiR nr 1 w Łowiczu:
- godz. 14.00: Zu-An Łowicz24.eu Łowicz - San Marianka
- godz. 14.30: TelePremium Poltrans Łowicz - Zjednoczone Emiraty Bielawskie Zduny
- godz. 15.00: OSP Soccer Stachlew - LKS Victoria-Juniorzy Bielawy
- godz. 15.30: Taj Małszyce - Bezedura Łowicz
- godz. 16.00: Tiruriru FC Domaniewice - Iskra Łowicz
- godz. 16.30: Kolejarz Łowicz - Imprezowy Klimat Zielkowice
7. kolejka XXIX edycji Vaveosport Robkol IV ligi ŁoLiF - hala sportowa OSiR nr 2 Łowicz:
- godz. 15.00: ŁTJD Łowicz - Trzeci Kwadrat Łowicz
- godz. 15.30: Dyntki Team Zduńska Dąbrowa - Wojownicy Ojca Alberta Kiernozia
- godz. 16.00: Zjednoczone Team Zduny - KS Iskra Góra Św. Małgorzaty
- godz. 16.30: AA Łowicz - Bełshot Bełchów
- godz. 17.00: OSP Chąśno Drugie - Eko-Bio Łączy nas Łowicz
- godz. 17.30: Wooden Boys Niedźwiada - Kulawi FC Domaniewice
- godz. 18.00: ZSCKR Zduńska Dąbrowa - LKS Czarni Bednary
5. kolejka XXIX edycja Kia Open I ligi ŁoLiF - OSiR nr 1 w Łowiczu:
- godz. 17.10: Fantazja Głowno - FC Łaguszew
- godz. 17.50: Blokersi Intermarche Łowicz - Novum Pędzące Imadła Łowicz
- godz. 18.30: LZS Błękitni Dmosin - Drużyna Kia Renix Łowicz
- godz. 19.10: KS Szopen Sanniki - Chińska Dach-Lux Trans Expres Łowicz
- godz. 19.50: LKS Victoria Bielawy - Ogrodowa Fruktus SMS Dąbkowice
Niedziela - 16 stycznia 2022 roku:
8. kolejka XXIX edycji Vaveosport Robkol IV ligi ŁoLiF - OSiR nr 2 Łowicz:
- godz. 14.30: Wojownicy Ojca Alberta Kiernozia - Kulawi FC Domaniewice
- godz. 15.00: LKS Czarni Bednary - Wooden Boys Niedźwiada
- godz. 15.30: Dyntki Team Zduńska Dąbrowa - ŁTJD Łowicz
- godz. 16.00: Trzeci Kwadrat Łowicz - Zjednoczone Team Zduny
- godz. 16.30: Eko-Bio Łączy nas Łowicz - AA Łowicz
- godz. 17.00: KS Iskra Góra Św. Małgorzaty - OSP Chąśno Drugie
- godz. 17.30: Bełshot Bełchów - ZSCKR Zduńska Dąbrowa
6. kolejka XXIX edycji Da Grasso II ligi ŁoLiF - OSiR nr 1 w Łowiczu:
- godz. 13.00: KS Stefan Łowicz - LZS Błękitni II Dmosin
- godz. 13.30: Nieobliczalni Głowno - Witaminer Głowno
- godz. 14.00: Vinci Łowicz - Marbud Chąśno
- godz. 14.30: Cartel Parma - Mikoba United Klewków
- godz. 15.00: TKS Łowicz - Eko-Plast Łowicz
- godz. 15.30: Promil Let’s Dance Dzierzgów - Subiekt Nieborów
6. kolejka XXIX edycja Kia Open I ligi ŁoLiF - OSiR nr 1 w Łowiczu:
- godz. 16.10: Blokersi Intermarche Łowicz - FC Łaguszew
- godz. 16.50: LZS Błękitni Dmosin - LKS Victoria Bielawy
- godz. 17.30: Fantazja Głowno - KS Szopen Sanniki
- godz. 18.10: Novum Pędzące Imadła Łowicz - Ogrodowa Fruktus SMS Dąbkowice
- godz. 18.50: Drużyna Kia Renix Łowicz - Chińska Dach-Lux Trans Expres Łowicz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz