Zamknij

Schodzili z boiska przegrani

10:37, 17.04.2024 Gogo Aktualizacja: 10:40, 17.04.2024
Skomentuj Fot.: Paweł A. Doliński. Fot.: Paweł A. Doliński.

Drugi mecz zakończył się bez zdobyczy punktowej. UKS Akademia Pelikan-2012 Łowicz pokonana przez Unię Skierniewice Sp. zoo.

Wyjazd do Skierniewic na mecz 2. kolejki ligi okręgowej młodzików młodszych D2 z Unią podopieczni trenera Patryka Sekuły zakończyli porażką 0:3 (0:0).

Początkowo nic nie wskazywało na taki wynik. W pierwszej połowie gracze Akademii Pelikan-2012 radzili sobie dobrze, choć nie byli skuteczni. Dopiero po przerwie gospodarze przejęli kontrolę nad grą, co potwierdzili trzema golami. Strata pierwszej bramki okazała się kluczowa. Po niej łowiczanie się pogubili i stracili na jakości gry, doprowadzając do kolejnych strat.

- Dobra pierwsza połowa, w której mieliśmy szansę strzelić bramkę. Niestety w drugiej połowie meczu obniżyliśmy loty i to zespół Unii schodził z boiska z wygraną. Szkoda pierwszej straconej bramki po błędzie w otwarciu gry - skomentował Patryk Sekuła, trener UKS Akademia Pelikan-2012 Łowicz.

Następny ligowy pojedynek UKS Akademia Pelikan-2012 Łowicz zagra z MGKS Białka Biała Rawska. Spotkanie odbędzie się w sobotę 20 kwietnia o godz. 14.45.

2. kolejka ligi okręgowej młodzików młodszych „M” D2:

• Unia Skierniewice Sp. zoo - UKS Akademia Pelikan-2012 Łowicz 3:0 (0:0); br.: Kajetan Murgrabia (43), Marcel Marat (60) i Igor Jędrzejczak (63).
    Pelikan-2012: Franciszek Lis - Aleksander Gala, Antoni Tomasik, Jan Kwestarz - Patryk Wawrzyńczak, Aleksander Wojda - Aleksander Kapuściński, Aleksander Lebioda, Kacper Wróbel. Na zmiany wchodził: Oskar Deka, Alan Lasota i Oliwier Wojciechowski.
  • MGKS Białka Biała Rawska - LKS Orlęta Cielądz 10:1
  • RKS Mazovia Rawa Mazowiecka - MLKS Widok Skierniewice 0:3