Zamknij

Remis na wyjeździe

15:38, 20.04.2024 Gogo Aktualizacja: 18:05, 22.04.2024
Skomentuj Fot.: Paweł A. Doliński. Fot.: Paweł A. Doliński.

Akademia Pelikan-2010 Łowicz wróciła z meczu 4. kolejki z jednym punktem. Gospodarzem spotkania była Warta Sieradz. Drugi zespół trampkarzy młodszych zdobył komplet punktów z Orłem Nieborów.

Podopieczni trenera Adama Wojdy rywalizujący w I lidze wojewódzkiej trampkarzy młodszych dużo lepiej prezentowali się na boisku w sobotę 20 kwietnia w Sieradzu, niż w poprzedniej kolejce, ale nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Już w 2. minucie gry łowiczanie stracili bramkę, którą udało się zrównoważyć  po pięciu minutach golem strzelonym przez Szymona Majchrzaka. Kolejne minuty były pod kontrolą graczy Pelikana-2010, co w 36. minucie potwierdzili drugą bramką, zdobytą przez Igora Andrzejewskiego. Wynik 1:2 utrzymywał się aż do 79. minuty. Na chwilę przed końcem spotkania gospodarze doprowadzili do remisu na 2:2.

- Cały mecz przeważamy. Stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji. Niestety w ostatniej akcji meczu gospodarze pakują piłkę do naszej bramki. Plusem jest nasza gra, która wyglądała lepiej - skomentował Adam Wojda, trener MUKS Pelikan-2010 Łowicz.

Kolejny mecz Akademia Pelikan-2010 Łowicz stoczy u siebie w niedzielę 28 kwietnia o godz. 17.30 z ŁKS Łódź SA.

I tym razem problemów z pokonaniem przeciwnika nie miał zespół Akademii Pelikan-2010 II Łowicz. Mecz 3. kolejki ligi okręgowej zagrali z Orłem Nieborów, wygrywając 5:0, do przerwy strzelając dwa gole. Po trzech rozegranych spotkaniach łowiczanie jako jedyni zachowują komplet punktów.

Kolejnym rywalem drużyny trenera Macieja Lendziona będzie Unia Skierniewice Sp. zoo. Mecz rozegrany zostanie w Łowiczu, w sobotę 27 kwietnia o godz. 14.45.

4. kolejka I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:

• KS Warta Sieradz - UKS Akademia Pelikan-2010 Łowicz 2:2 (1:2); br.: Jakub Bednarek (2) i Szymon Kowalczyk (79) - Szymon Majchrzak (7) i Igor Andrzejewski (36).
    Pelikan-2010: Tomasz Gąsecki - Jan Birek, Igor Andrzejewski, Mateusz Szczepanik, Kacper Miazek - Jakub Czaplarski, Paweł Lenarczyk, Adam Dylik - Antoni Buczek, Maciej Bryk, Szymon Majchrzak. Na zmiany wchodzili: Brajan Kryczka, Bartosz Pokora, Filip Makoś, Bartłomiej Malczyk i Franciszek Kunikowski.

5. kolejka I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2 (2024.04.27-28):

• UKS Akademia Pelikan-2010 Łowicz - ŁKS Łódź SA (n, godz. 17.30)
  • Widzew Łódź SA - KS Warta Sieradz (s, godz. 14.00)
  • PGE GKS Bełchatów SA - ŁKP Kolejarz Łódź (n, godz. 13.15)

3. kolejka ligi okręgowej trampkarzy młodszych C2 - grupa 9:

• UKS Akademia Pelikan-2010 II Łowicz - LKS Orzeł Nieborów 5:0 (2:0); br.: Mateusz Biernacki (36), Antoni Dutkowski 2 (37 i 73 karny), Bartosz Kośmider (51 karny) i Patryk Jagoda (68).
  • AP Sadkowice - LKS Orlęta Cielądz 9:1
  • RKS Mazovia Rawa Mazowiecka - GLZS Pogoń Godzianów 11:0
  • LUKS Olympic Słupia - LKS Macovia Maków 9:2
  • Unia Skierniewice Sp. zoo - UKS Foot-Bol-Aki Bolimów 14:0