Ponownie bez punktów

11:36, 05.05.2024 Gogo Aktualizacja: 11:39, 05.05.2024

Zabrakło niewiele, ale nie udało się zdobyć punktu. SKF Zryw GrantON Wygoda przegrał z PKS Polonia Piotrków Trybunalski.

Na mecz 25. kolejki Betcris IV ligi podopieczni trenera Jana Rucińskiego udali się w środę 1 maja do Piotrkowa Trybunalskiego. Wyżej notowana Polonia okazała się skuteczniejsza i pokonała Zryw 4:3 (2:0).

O porażce zadecydowała pierwsza połowa, w której gracze z Wygody wypadli dużo słabiej i stracili dwie bramki zdobyte przez Jana Nowaka. Po przerwie próbowali gonić wynik. Już w 47. minucie Tomasz Wudkiewicz strzelił pierwszego gola, a w 52. minucie do remisu doprowadził Krystian Białas. Szala zwycięstwa ponownie przechyliła się na stronę Polonii w 59. minucie za sprawą Kacpra Piotrowskiego, ale kolejna akcja Zrywu w 74. minucie doprowadziła do wyrównania, dzięki strzałowi oddanemu przez Krystiana Rutkowskiego. Niestety remisu nie udało się dowieźć do końca spotkania. W 83. minucie z okazji ponownie skorzystał Piotrowski zdobywając zwycięską bramkę dla Polonii.

W sobotę 11 maja o godz. 16.00, w ramach meczu 26. kolejki,  SKF Zryw GrantON Wygoda podejmie u siebie AKS SMS Hacom Łódź.

25. kolejka Betcris IV ligi:

• PKS Polonia Piotrków Trybunalski - SKF Zryw GrantON Wygoda 4:3 (2:0); br.: Jan Nowak 2 (9 i 28) i Kacper Piotrowski 2 (59 i 83) - Tomasz Wudkiewicz (47), Krystian Białas (52) i Krystian Rutkowski (74).
    Zryw: Patryk Orzeł - Bartosz Tomaszkiewicz (75 Jan Sejdak), Tomasz Wudkiewicz, Krystian Rutkowski, Bartosz Wojciechowski (60 Artur Gajda) - Pablo Royo, Roman Perizhok, Igor Tomaszewski, Radosław Kuciński (65 Bartosz Wudkiewicz), Krystian Białas - Grzegorz Brochocki.
    Sędziował: Adam Dolny (Łódź-Bałuty). Żółte kartki: Jan Nowak i Mateusz Kaliński - obaj Sokół oraz Tomasz Wudkiewicz (1), Pablo Royo (1), Jan Sejdak (2) i Bartosz Tomaszkiewicz (1) - wszyscy Zryw.