Zamknij
REKLAMA

Українка народила дитину в Ловічі. "Поки вони стріляють, ми не можемо повернутися назад"

08.38, 02.06.2022 . Aktualizacja: 08.41, 02.06.2022
Skomentuj
REKLAMA

Кілька днів тому група членів домогосподарства в готелі за адресою Каліська, 5 в Ловічі збільшилася. Одна з українок, яка там проживає, пані Олена, вп'яте стала мамою. 19 травня її дочка Мілена народилася в лікарні в Ловічі. Щаслива мати називає її «маленькою принцесою».

Будинок пані Олени розташований у селі Володимирка Миколаївської області України. Через кілька днів після початку війни жінки вирішили втекти зі своїми дітьми до Польщі. На той час вона була сильно вагітна. Вона сказала нам, що більше не може ризикувати, тому що бомби почали падати поблизу їхнього села.

Пані Олена повідомляє, що втекти з дітьми було непросто. З дому їй вдалося взяти тільки документи, кілька побалувати молодшого сина і кілька найнеобхідніших речей для дороги. Їхня подорож тривала 3 дні. Спочатку вони дісталися до Львова поїздом, звідки доїхали до кордону автобусом. Там вони стояли в дуже довгій черзі, перш ніж їм вдалося перетнути прикордонний перехід в Медіці. Вони вступили до польської Польщі 3 березня. Вони потрапили до Ловича за допомогою брата пані Олени, який вже кілька років живе і працює в нашому місті.

Молодшому синові пані Олени Тимофії виповнюється рік і місяць, є також 11-річний Тимур, 13-річна Вікторія і 14-річний Діма. Старші діти ходять до школи в Ловічі. Кілька днів тому їхня сім'я виросла, бо пані Олена народила маленьку Мілену. Дівчина здорова і дуже ввічлива. Якщо тепло, пані Олена гуляє з нею по двору. Величезна допомога надається її 13-річній доньці Вікторії, яка допомагає мамі прибирати і піклуватися про молодшого брата. Вона дуже зріла і відповідальна за свій вік.

Чоловік пані Олени досі залишається в Україні, де доглядає за матір'ю. Він зв'язується зі своєю сім'єю по телефону. Пані Олена розповідає, що його стосунки показують, що ситуація в регіоні складна. Вибухи можна почути на відстані, хоча вони не дійшли безпосередньо до свого міста.

"Поки вони стріляють, ми не можемо туди повернутися", - каже пані Олена, яка знає, що як мати п'ятьох дітей, вона повинна спочатку подбати про їхню безпеку. Але всі тужать за домом. У них також є приказка, що "скрізь добре, а вдома - найкраще".

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%