Zamknij
REKLAMA

Національний фонд здоров’я платитиме більше за лікарняні

14.16, 20.01.2023 . Aktualizacja: 14.18, 20.01.2023
Skomentuj Районна лікарня в Ловичі.
REKLAMA

З лютого 2023 року Національний фонд здоров’я платитиме більше за перебування пацієнта в лікарні

Йдеться про поступовий перехід на повноцінну норму за добу госпіталізації, з першого дня перебування в закладі. У результаті лікарні протягом року буде перераховано щонайменше 200 мільйонів злотих. Про це повідомила прес-служба Фонду.

Завдяки підвищенню тарифу на госпіталізацію лікарні протягом року отримають щонайменше 200 мільйонів злотих додатково.

Сьогодні Національний фонд здоров’я оплачує госпіталізацію з першого дня, але до третього дня госпіталізації. Лікарня отримувала половину суми за госпіталізацію. З третього дня госпіталізації оплачується повна ставка.

Цей механізм обмежує ситуації, в яких пацієнта госпіталізують без крайньої необхідності, оскільки проблему зі здоров’ям, з якою він був госпіталізований, можна було б вирішити амбулаторно.

Тепер зростуть тарифи на перші дні перебування в лікарні. Тому покращений механізм забезпечить додаткове фінансування закладу, а керівники лікарень отримають більшу гнучкість в управлінні потоком пацієнтів.

Поступовий перехід до повної ставки госпіталізації

З лютого 2023 року Національний фонд здоров’я підвищить тариф на перші дні лікарняних. Підвищення буде поступовим.

В результаті:

за прийом і виписку пацієнта з лікарні в той самий день Національний фонд здоров’я сплачує приблизно 50% від повної вартості госпіталізації;

у наступні дні госпіталізації показник буде поступово зростати, кожен день на 17%, щоб на третій день госпіталізації досягти 100%.

На таке рішення очікували керівники лікарень.

– Ми передбачаємо, що завдяки збільшенню тарифів на перші дні госпіталізації пацієнти отримуватимуть професійну допомогу ще швидше. Завдяки цьому пацієнти зможуть раніше виписуватися з лікарні, отже, заклади зможуть прийняти більше пацієнтів. Зміни також позитивно вплинуть на економічне становище лікарень, що, з одного боку, збільшить доходи, а з іншого – зменшить витрати, - зазначає Філіп Новак, президент Національного фонду здоров'я.

#Лікарняний тариф госпіталізація пацієнт Національний фонд здоров’я

 

 

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%