Zamknij

Dwa oblicza meczu Pelikana-2007 z Wartą Sieradz

21:39, 10.06.2021 Gogo Aktualizacja: 21:39, 10.06.2021
Skomentuj Fot.: Paweł A. Doliński. Fot.: Paweł A. Doliński.

Remis 3:3 (3:0) zakończył mecz 14. kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2, pomiędzy MUKS Pelikan-2007 Łowicz a KS Warta Sieradz, rozegrany w środę, 9 czerwca 2021 roku.

Ze zmiennym szczęściem dla biało-zielonych układały się losy tego spotkania. Do przerwy drużyną dominującą był bezapelacyjnie Pelikan-2007, co potwierdza liczba zdobytych bramek. Dwa gole zdobył Michał Pawlina w odstępie dwóch minut, a trzeciego strzelił Szymon Pilichowski na cztery minuty przed końcem tej odsłony. Dobra passa nie trwała jednak do końca spotkania.

W drugiej połowie Warta zaczęła konsekwentnie odrabiać straty, aż doszła do remisu.  Biało-zieloni nie zdołali przeprowadzić żadnej akcji, która zakończyłaby się sukcesem, dlatego remis był sprawiedliwym wynikiem, choć szkoda trzech straconych bramek.

- Mecz miał dwa oblicza. My zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie, Sieradz w drugiej. Mamy utrzymanie, a ja chcę żeby wszyscy zawodnicy nabrali doświadczenia podczas gry i dlatego robię dużo zmian. Dzięki temu zawodnicy, którzy mniej grali nabierają doświadczania. Wydaje mi się, że tędy droga. Szkoda remisu, ale ta dyscyplina jest dlatego taka piękna. Wszystko może się zdążyć… - ocenił Michał Adamczyk, trener MUKS Pelikan-2007 Łowicz.

14. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:

• MUKS Pelikan-2007 Łowicz - KS Warta Sieradz 3:3 (3:0); br.: Michał Pawlina 2 (23 i 25) i Szymon Pilichowski (36) - Oliwier Szymański (44), Błażej Gorzelak (49) i Adrian Augustyniak (64).
    Pelikan-2007: Bartosz Ciupiński - Maksymilian Mularski, Jakub Świdrowski, Rafał Ugarenko, Tomasz Zrazek - Alan Masłowski, Dominik Nowak, Iwo Zuchora, Tomasz Kochanek - Szymon Pilichowski, Michał Pawlina. Na zmiany wchodzili: Kacper Ceroń - Kamil Firak, Maciej Kępka, Jakub Barański i Krzysztof Kutermankiewicz.

10-44

Zaległy mecz 3. kolejki II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2 (2021.06.12-16):

• MUKS Pelikan-2007 Łowicz - UKS Orlik Ujazd (s, godz. 16.00)
  • WKS 1957 Wieluń - AKS SMS Łódź (s, godz. 11.00)