Zamknij
REKLAMA

Пікнік "День миру" в Глувно, або інтеграція і хороші забави

12.52, 03.06.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Про яку інтеграцію та хороші забави ми можемо дізнатися у розвідників з загону ЖП «Главно». Цієї неділі о 14:00 відбудеться пікнік під назвою «День миру». Вся подія відбудеться в бухті ЖП в Глівно на дитячому майданчику на вулиці Свободі.

Основними припущеннями організаторів є інтеграція дітей та молоді незалежно від їх національності, активне проведення вільного часу з сім'єю та друзями та можливість познайомитися з новими людьми. Як розповідає нам Сандра Халамус, інструктор у званні гіда з ЖП «Главно» - Ми хочемо на мить зняти наші думки з тем військової агресії.

Програма заходу включає в себе численні визначні пам'ятки:

  • Вітрильник гонки 
  • Ігри та заходи на свіжому повітрі 
  • Конкурси з призами

Учасники заходу зможуть розраховувати на закуски в супроводі музики, що тільки зробить недільний день приємнішим.

Варто зазначити, що Пікнік до Дня миру співфінансується з фондів програми «Дій на місцевому рівні» – Польсько-американського фонду свободи, що реалізується Академією розвитку філантропії в Польщі та Актом Місцевого центру Асоціації ЛАГ «ПОЛЦЕНТРУМ».

Вхід на захід вільний.

Сандра Халамус закликає вас прийти на захід - думаю, що для наймолодших найбільшим заохоченням стануть ігри і веселощі, які ми підготували, де для участі вони зможуть отримати призи у вигляді невеликих подарунків. Діти і молодь різного віку обов'язково знайдуть щось для себе. Ви можете приїхати зі своєю сім'єю, колегами, сусідами.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%