Zamknij
REKLAMA

З 1 січня відкрито автобусне сполучення з Ловича до Неборува. Час в дорозі - приблизно за 20 хвилин

13.35, 16.01.2023 . Aktualizacja: 13.38, 16.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

7 злотих – стільки коштує проїзд автобусом з Ловічу до Неборува. З понеділка по п’ятницю автобус курсує п’ятьма рейсами, які стартують на зупинці «Łowicz Szpital» на вул. Яна Павла ІІ о: 06:45, 07:45, 11:20, 14:40, 15:40. Автобус прибуває на зупинку «Nieborów Pałac», навпроти Музею в Неборові о (відповідно): 07:06, 08:06, 11:41, 15:01, 16:01. Довжина маршруту - 31,3 км.

По дорозі автобус зупиняється на зупинках: Łowicz Szpital, Łowicz Kurkowa, Łowicz Starorzecze, Mysłaków Las, Arkadia, Nieborów Zygmuntów, Nieborów Pałac. Потім повертається, обертаючи північну частину ґміни Неборув, зупиняючись на зупинках: Nieborów Szkoła, Julianów, Bednary School, Bednary CPN, Janowice I, Janowice II, Mysłaków Doły, Mysłaków Osiedle, Łowicz Starorzecze, Łowicz Kurkowa та Łowicz Szpital.

Голова гміни Неборув Ярослав Папуга розповів, що він звернувся до старости Ловіча з проханням організувати сполучення між Ловічем і Неборувом. Раніше він подавав заявку на продовження лінії № 2 міської транспортної компанії в Ловичі, яка зараз тричі на день їздить до зупинки біля магазину в Мислякові. Ця лінія охоплювала б Беднари та Неборув. Але це виявилося неможливим, Через незавершені роботи на віадуку на залізничній станції Łowicz Główny MZK заявила, що зможе реорганізувати сполучення лише тоді, коли віадук буде готовий.

Однак муніципалітет проаналізує ситуацію щодо збереження сполучення MZK від Ловіча до Мислакова та його можливого розвитку. Цього року підтримка зв’язку MZK становитиме майже 50 000 злотих. Це кошти, які передаються до ратуші Ловіча у вигляді дотації. Перевагою цього сполучення є те, що воно працюватиме і у вихідні дні.

Віце-староста Ловіча Пьотр Мальчик повідомив нам, що заявку ґміни схвалив повіт, лінія забезпечить постійний доступ до Ловіча та повернення до домівок старшокласників, але також дозволить користуватися маршрутом усім іншим мешканцям гміни Неборув. Крім того, це буде зручно туристам, які хотіли б протягом тижня дістатися до Неборова чи Аркадії.

#Ловіч автобус маршрут гміна Неборув дотація

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%